2020-05-18

„Zawsze warto”: Kamil zrywa z Sofią. „Brzydzę się tobą!”

0

Zdejmuje maskę ogłady i demonstruje swoje prawdziwe oblicze. Skąd ta nagła zmiana? Nie dość, że sprawa wypadku modelki na jachcie została wznowiona, to teraz Ahmed żąda ogromnego odszkodowania od agencji „Brillare”. Kamil jest w poważnych tarapatach, a Sofia... o niczym nie wie. Czy jest to powód, aby z nią zerwać?

Oglądaj serial „Zawsze warto” online na IPLA.TV.

Kamil od samego początku oszukiwał dwie kobiety. Pierwszą z nich była Sofia. Kobieta tworzyła z nim udany związek i nawet nie myślała, że z jego strony może to być zwykły pociąg za pieniędzmi i... nic więcej. Drugą okłamywaną jest Ada, która również dała się zwieść jego gierkom. Od kiedy mąż ponownie pojawił się w jej życiu, podchodziła do jego osoby dosyć sceptycznie. Jednak uwierzyła, że ten faktycznie się zmienił i dała mu drugą szansę...

Sofia dowiaduje się o przekręcie związanym z Majką. Czuje się zraniona przez swojego partnera. Pragnie jak najszybciej wyjaśnić tę dziwną sytuację.
- Mężczyzno mojego życia, zaplątałeś się? Po co w ogóle to zrobiłeś? Przecież dałabym ci wszystko. Nie musisz kraść ciasta, skoro możesz mieć całą cukiernię. Milion? Co to za pieniądze. Zresztą i tak już zapłaciłam Ahmedowi, żeby nie było kłopotów - zapewnia Sofia.
- Dobrze zrobiłaś... - odpowiada Kamil.
- Oszukałeś mnie, a ja cię kocham. Taka ze mnie idiotka. Zawiodłam się na tobie, ale... zapomnę. Zaczniemy nowe życie, tylko przeproś. Pozwolę ci się przeprosić.
- Brzydzę się tobą. Jesteś stara i zużyta - obraża Sofię, po czym dodaje: - Wiesz, po co był ten milion? Żeby się od ciebie uwolnić. Będę żył z kobietą, którą kocham. Patrz na mnie. Którą kochałem całe życie. Nie będę więcej kłamał, jestem wolny - kwituje i zostawia przerażoną kobietę samą.

Czy Sofia będzie chciała odegrać się na Kamilu?

Zawsze warto w środę o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Paweł Ławrynowicz: Ciężko jest grać domowego tyrana
Katarzyna Zielińska: Czerpię siłę z nowej roli w „Zawsze warto”
Julia Wieniawa: „Zawsze warto” walczyć o siebie
Weronika Rosati o swojej postaci w serialu „Zawsze warto”

Komentarze
© Polsat 2020