2019-08-20

Julia Wieniawa: „Zawsze warto” walczyć o siebie

0

Jak aktorka odnajduje się w roli serialowej Ady? Co powiedziała POLSAT.PL? Julia Wieniawa zdradziła, jakie wyzwania czekają na nią w nowym serialu Polsatu i co dla niej oznacza tytułowe hasło, czyli „Zawsze warto”? Jakie cechy składają się na odgrywaną przez nią bohaterkę?

- To bardzo trudna postać. Teoretycznie jest najbardziej pozytywna i energiczna w tym serialu, ale tak naprawdę ma najciemniejszą przeszłość. Musi wykopać się z największego dołka - opowiada aktorka o „Zawsze warto”.

Nie dość, że Ada wychowywała się w domu dziecka, to już jako nastolatka wzięła ślub i została mamą. Później jej mąż zniknął, zostawiając ją z dzieckiem oraz ogromnymi kredytami. Wtedy wpadła w szpony prostytucji.

- Ona pragnie zmiany. Ma w sobie dużo determinacji i wytrwałości. Wydaje mi się, że najszybciej potrafi się pozbierać i wyjść z tarapatów - ujawnia POLSAT.PL. - Jest żywiołowa, bardzo szybko podejmuje decyzje, ale często są one nieprzemyślane… - kontynuuje opis serialowej bohaterki Julia Wieniawa.

 
 
 
View this post on Instagram

Całusy z planu serialu @zawszewartopolsat ❤️ #bff #ada #ewa

A post shared by Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa) on

Czy rola Ady to dla aktorki duże wyzwanie? - Na pewno jest czymś nowym i cieszę się z tego. Polubiłam się już z tą postacią - podkreśla. Z jednej strony trochę szaloną i kolorową, ale przede wszystkim pełną pragnień o lepszej przyszłości dla siebie oraz syna Doriana, który przebywa w rodzinie zastępczej.

Co musi zrobić, aby jej świat się odmienił? - Zawsze warto walczyć o siebie. Zawsze warto być sobą. Zawsze warto mówić to, co się myśli, nawet jeżeli ma to konsekwencje. Zawsze warto być szczerą ze sobą i z innymi. Zawsze warto zmienić życie, jeżeli życie tego od ciebie wymaga - podsumowała Julia Wieniawa.

„Zawsze warto” od 4 września w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2021