2019-08-26

Weronika Rosati o swojej postaci w serialu „Zawsze warto”

0

Czym wyróżnia się jedna z trzech bohaterek nowej produkcji Polsatu? Marta to zdeterminowana prawniczka, którą poznajemy w kluczowym momencie jej życia. Jaką ma przeszłość i jak to wpłynie na jej przyszłość? Co o tej roli sądzi Weronika Rosati? „Zawsze warto” od 4 września w środę o godz. 21:05.

Marta z serialu „Zawsze warto” jest 34-letnią, dobrze sytuowaną, świetnie wykształconą specjalistką, adwokatem. Ma nowy piękny dom pod Warszawą. Poślubiła swoją szkolną miłość, Marka (Jacek Knap). Okazuje się jednak, że spędziła wiele lat z kimś, kogo zupełnie nie znała...

Ojciec Marty, Witold Wardecki (Mariusz Bonaszewski) prowadzi świetnie prosperującą kancelarię, w której pracuje ona, jej mąż, a także brat Rafał (Bartłomiej Kotschedoff). Kobieta zamierza jednak opuścić rodzinny biznes i założyć własny. Wyzwanie może być bardzo trudne. Odkrywa, że jej tata nie jest takim ideałem, za jakiego go uważała. Na drodze Marty pojawia się również Jerzy Zajdel (Karol Dziuba), z którym połączy ją coś więcej niż sprawy zawodowe.

- Moja bohaterka jest na takim etapie życia, kiedy przestaje być zależna od mężczyzn, którzy są dookoła niej. Jest odważna, bo postanawia zawalczyć o siebie - mówi aktorka. - Zbudowała dom dla siebie i swojej rodziny, ale okazuje się, że zostanie w nim sama, choć z czasem nie będzie tam zupełnie sama - opowiada serialowa Marta.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

MARTA @weronikarosati #zawszewarto #zawszewartopolsat #nowyserial #polsat #marta #premiera #wrzesień

Post udostępniony przez Zawsze warto 🦋 (@zawszewartopolsat)

Rodzinne tajemnice i nierozwiązane problemy splotą losy trzech kobiet. Ada (Julia Wieniawa) i Dorota (Katarzyna Zielińska) również będą chciały wykorzystać kolejną szansę, aby budować od nowa codzienność. - Życie takie jest, że zabiera nam pewne rzeczy, żeby dać zupełnie nowe - podsumowuje Weronika Rosati.

„Zawsze warto” od 4 września w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2021