2020-05-20

„Zawsze warto” - odcinek 24: Śmiertelna pułapka

0

Marta składa kondolencje rodzinie zamordowanej klientki. Na miejscu siostra Ani pokazuje prawniczce zdjęcia, które dostawała od zmarłej podczas jej rejsów. Na jednej z fotografii widnieje... szefostwo „Brillare”. Kulesza składa wszystko w całość i już wie, kto stoi za zabójstwem Wybickiej. Czy zdąży też ostrzec Adę zanim będzie za późno?

Oglądaj serial „Zawsze warto” online na IPLA.TV.

Nadchodzi długo wyczekiwana rozprawa Krzywego. Zjawiają się wszyscy oprócz Witolda. - Wczoraj w areszcie Krystian rzucił się na swojego adwokata. Obawiam się, że Wardecki dzisiaj nie przyjdzie - przekazuje złe wieści Marek. Sędzia daje możliwość wniesienia o odroczenia sprawy, ale w ostatniej chwili pojawia się nieobecny obrońca. Swoją mową rzuca wszystkich na kolana, w tym również swoją córkę. Marta nie może wyjść z podziwu. Szczerze mu dziękuje, mając nadzieję na polepszenie stosunków z ojcem.

Dorota otrzymuje telefon ze szpitala. Są już wyniki badań toksykologicznych i w związku z tym lekarz prosi o jak najszybsze spotkanie. Niestety kobieta nie ma teraz do tego głowy. Majka wraca do domu. Jest wściekła, że rodzice przekreślili jej karierę. W czasie rozmowy wychodzi na jaw, że dziewczyna nie poleciała do Mediolanu, tylko do Dubaju! - Jaki ja byłem głupi! Jaka agentka z Nowego Jorku... Co ja narobiłem! Własnie dziecko pchałem im w łapy - nie może darować sobie przerażony Łukasz. Czy zgłosi sprawę na policję?

Adam zabiera Martę i Antka na alpakoterapię. Ma nadzieję, że przebywanie ze zwierzętami w pewnym stopniu pomoże chłopcu wyjść do świata i ludzi po stracie rodziców. Terapia powoli zaczyna działać, co przynosi ogromną ulgę nie tylko jemu, ale również prawniczce. - Jak patrzę na Antosia to chciałabym, żeby zawsze był taki szczęśliwy jak teraz. W sumie wszystko zaczęło się jakoś układać, nawet z ojcem jest lepiej - dzieli się swoimi odczuciami z psychoterapeutą.

Ada dowiaduje się od Italiana, a następnie od Sofii o złych zamiarach Kamila. Jest przerażona, ponieważ ten regularnie sypia ze swoją szefową. Oznajmia mężowi, że nie poleci do Meksyku i nie odda mu syna. Mężczyzna staje się agresywny i grozi Michalskiej. - Myślisz, że było mi miło pieprzyć jakąś starą dziwkę, co? Ale wiedziałem, że muszę to zrobić, żeby wyjść z tego bagna, rozumiesz? Tylko dla ciebie to robiłem, tylko w ten sposób mogłem do was wrócić, jak pozbyłem się tej kretynki z jachtu - dusi Adę, ale po chwili osuwa się na podłogę. Okazuje się, że Dorota chcąc obronić przyjaciółkę, wbiła mu nóż w plecy...

Czy Kamil przeżyje, a Dorota zostanie aresztowana? Jak potoczy się relacja Marty i Adama? Czy Ada zostanie bez dachu nad głową i pracy?

Dziękujemy za wspólne oglądanie drugiego sezonu serialu Zawsze warto w Telewizji POLSAT!

Zobacz także:
Paweł Ławrynowicz: Ciężko jest grać domowego tyrana
Katarzyna Zielińska: Czerpię siłę z nowej roli w „Zawsze warto”
Julia Wieniawa: „Zawsze warto” walczyć o siebie
Weronika Rosati o swojej postaci w serialu „Zawsze warto”

Komentarze
© Polsat 2020