2020-03-24

„Zawsze warto”: Dorian pozna swojego tatę?

0

Czy Ada zdecyduje się wyjawić prawdę małemu synkowi i przedstawi mu Kamila? Mężczyzna zostawił żonę i dziecko bez słowa wyjaśnienia, za to z długami do spłacenia. Teraz zjawia się ponownie w ich życiu i chce odbudować więzi z chłopcem. Michalska jest oburzona jego zachowaniem. W końcu to przez niego zabrali jej syna! Co postanowi?

Oglądaj serial „Zawsze warto” online na IPLA.TV.

Ada zaczyna nowe życie. Sąd zdecydował przyznać jej prawa do opieki na synem. Szalę zwycięstwa przechylił Kamil, który pojawił się niespodziewanie na rozprawie z plikiem dokumentów zaświadczających o tym, że Dorianowi niczego nie zabraknie pod opieką dzielnej mamy. Mężczyzna wynajął również żonie mieszkanie nad swoim biurem, aby mogła zacząć wszystko od nowa. Czy mąż uciekinier faktycznie chce jej zrekompensować stracone lata?

Michalska postanawia zorganizować parapetówkę. Pragnie, aby znajomi w końcu poznali jej syna. Kiedy sąd uprawomocnia wyrok, Ada zabiera Doriana do nowego mieszkania. Gdy chłopiec wchodzi do swojego pokoju, zastaje tam obcego mężczyznę.
- Wszystko jest dla ciebie. Wszystko jest twoje - wskazuje na furę zabawek Kamil.
- Naprawdę? A kim pan jest? - pyta dziecko.
- Ja jestem twoim... 
- Wujkiem! To jest twój wujek, od którego wynajmujemy mieszkanie - wtrąca się do rozmowy Ady, zaskoczona obecnością męża.

Czy Kamil zlekceważy żonę i wyjaśni chłopcu, kim jest naprawdę? 

Zawsze warto w środę o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Katarzyna Zielińska: Czerpię siłę z nowej roli w „Zawsze warto”
Julia Wieniawa: „Zawsze warto” walczyć o siebie
Weronika Rosati o swojej postaci w serialu „Zawsze warto”

Komentarze