2020-03-25

„Zawsze warto” - odcinek 16: Zgubny los

0

Marta coraz lepiej sprawdza się w roli łączniczki ludzkich serc. Staje się mediatorem w małżeństwie brata. Okazuje się, że Rafał i Aśka chcą do siebie wrócić. Umawiają się na randkę, a kiedy wracają do domu otrzymują telefon ze szpitala - Antek zaczyna się budzić. Będąc w euforii nie zauważają ciężarówki jadącej z naprzeciwka... Czy przeżyją?

Oglądaj serial „Zawsze warto” online na IPLA.TV.

Ada rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu. Odzyskuje prawo do opieki nad synem, a mąż wynajmuje jej mieszkanie nad swoim biurem. Kobieta jest szczęśliwa, że wreszcie może spędzać czas z Dorianem, nie pytając nikogo o pozwolenie. Urządza na jego cześć przyjęcie w nowym lokum. Niepokoi ją tylko fakt, że Kamil zaczyna wymuszać na niej spotkania z synem. Mężczyzna pragnie, aby chłopiec w końcu poznał swojego tatę... Czy Ada się na to zgodzi?

Dorota wymyśla nową aplikację dla starszych osób, w celu ułatwienia im obsługi serwisu bankowego. Dzieli się pomysłem z szefem, a ten chce, aby przedstawiła swój projekt na konferencji w Gdańsku. Łukasz komplementuje jej dokonania zawodowe. Stara się odzyskać przychylność żony. Zajmuje się również codziennymi obowiązkami, aby zrobić na niej jak najlepsze wrażenie. Razem z dziećmi przygotowuje kolację niespodziankę. Kiedy myśli, że wszystko będzie jak dawniej, Dorota dowiaduje się, że ponownie ją okłamał...

Ewa jest w rozsypce. Ada postanawia podnieść ją na duchu i załatwia jej pracę w kawiarni. Ta natychmiast się zgadza, po czym nie przychodzi na ustalony termin. Michalska musi świecić za nią oczami przed szefem i w ramach rekompensaty bierze jej zmianę. Na miejscu spotyka Marcina. Jest przekonana, że policjant chciał się z nią zobaczyć. Okazuje się jednak, że ten ma randkę. - To się może wydawać nieprawdopodobne, ale akurat tutaj się umówiłem... Nie śledzę twojego życia i nie miałem pojęcia, że tu pracujesz - tłumaczy się mężczyzna.

Sebastian spóźnia się z obróbką zdjęć dla Majki. Ada interweniuje i prosi o pomoc Marka. Niestety ten nie ma kontaktu z byłym chłopakiem. W związku z zaistniałą sytuacją postanawia z nim porozmawiać. Kiedy ten nie odbiera telefonów, przyjeżdża do jego mieszkania. Tam zastaje go nieprzytomnego na podłodze. Czy mężczyzna znowu bierze narkotyki?

Czy Rafał i Aśka przeżyją wypadek? Kim jest nowa wybranka Marcina? Czy Łukasz wróci na stałe do życia Doroty?

Zawsze warto w środę o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Katarzyna Zielińska: Czerpię siłę z nowej roli w „Zawsze warto”
Julia Wieniawa: „Zawsze warto” walczyć o siebie
Weronika Rosati o swojej postaci w serialu „Zawsze warto”

Komentarze