2020-03-21

„W rytmie serca”: Mateusz Meyers w areszcie za...

0

Syn Agnieszki nie radzi sobie z emocjami po śmierci matki. Co sprawiło, że trafił za kraty? Mateusz Meyers stanowczo komunikuje Annie, że rezygnuje ze studiów w Kanadzie. Doktor jest załamana i nie zgadza się z jego decyzją. Dodatkowo chłopak zaczyna sprawiać poważne kłopoty wychowawcze. Namówiony przez przyjaciółkę bierze udział w nielegalnej akcji.

Oglądaj serial „W rytmie serca” online na IPLA.TV.

Do Mateusza przychodzi Anna. Jest przekonana, że jeśli wręczy mu bilet do Kanady, chłopak zmieni zdanie i wróci z nią do domu. Jednak syn Agnieszki nie zamierza opuszczać Kazimierza i ostentacyjnie drze otrzymane bilety. Spotkanie przerywa dźwięk dzwonka. W drzwiach staje nowa przyjaciółka chłopaka, Matylda.

Zabiera go w miejsce, gdzie mogą w spokoju malować graffiti na murach. Tam zauważa, że Mateusz jest bardzo smutny i podminowany. Dziewczyna proponuje mu sposób na odreagowanie złych emocji.
- Zrób coś z tą złością! Od pewnego czasu planuję taką akcję. Jest średnio legalna, ale cel szczytny. Hmm? - zachęca i dopytuje: - A szybko biegasz?
- Jasne! - odpowiada zaintrygowany.

Zamaskowani Matylda i Mateusz zakłócają otwarcie nowego butiku Julii Siedleckiej. Wbiegają do salonu, gdzie właścicielka z mężem właśnie udzielają wywiadu lokalnej prasie. Zajście rejestrują kamery. Co zrobili nastolatkowie? Dlaczego wybrali właśnie to miejsce?

Siedleckiemu udaje się złapać Matyldę, która trafia do aresztu. Potem do celi dołącza Mateusz Meyers…

W rytmie serca w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „W rytmie serca” na Instagramie - @wrytmieserca.official

Zobacz także:
Antoni Królikowski: „W rytmie serca”? Będzie niebezpiecznie
Mateusz Damięcki: Szósty sezon „W rytmie serca” pełen akcji i...
Beata Ścibakówna o roli Elżbiety w serialu „W rytmie serca”
„W rytmie serca”: Anna Mucha w obsadzie serialu
„W rytmie serca”: Śmierć, ciąża, hazard, sekrety i nowa miłość

Komentarze
© Polsat 2020