2020-01-24

„W rytmie serca”: Anna Mucha w obsadzie serialu

0

Aktorka zagra w kolejnym sezonie produkcji Polsatu. Jaka będzie jej rola? Anna Mucha to jedna z najbardziej znanych i lubianych polskich artystek. Widzowie cenią ją za talent i urodę. Specjalnie na potrzeby serialu „W rytmie serca” przechodzi metamorfozę! Jak jej postać wpłynie na losy bohaterów? Czy spodoba się fanom?

W marcu startuje szósty sezon „W rytmie serca”, a produkcja niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Została nominowana do nagrody Telekamery „Tele Tygodnia” 2020 w kategorii „Najlepszy serial”. Twórcy nie spoczywają jednak na laurach i w kolejnych odcinkach przygotowują dla widzów niespodzianki.

Oto jedna z nich! Do obsady dołączyła Anna Mucha. Aktorka pochwaliła się zdjęciem na profilu w mediach społecznościowych, na którym ma... rude włosy! „Jest ruda i ma piegi i cały czas się uśmiecha” - przedstawiła Karolinę, którą zagra. „Baaaardzo się cieszę” - podkreśliła.

„Ależ jestem ciekawa Waszych wrażeń” - zastanawia się aktorka. Jaki charakter będzie mieć bohaterka, w którą wciela się Anna Mucha? Co nowego wniesie do fabuły? Od marca wszystko będzie jasne. A tu jeszcze jedno zdjęcie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oto i ona! Karolina vel @taannamucha 😍 Od marca w nowych odcinkach #wRytmieSerca ❤️

Post udostępniony przez W rytmie serca (@wrytmieserca.official)

Nową postać w serialu zagra również Beata Ścibakówna. Ponownie wystąpią m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Mateusz Damięcki, Maria Dębska, Piotr Fronczewski oraz Antoni Pawlicki.

W rytmie serca od marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „W rytmie serca” na Instagramie - @wrytmieserca.official

Zobacz także:
„W rytmie serca”: Zobacz kulisy piątego sezonu!

Komentarze