2020-03-16

Antoni Królikowski: „W rytmie serca”? Będzie niebezpiecznie

0

Aktor uchyla rąbka tajemnicy, co przyniosą nowe odcinki popularnego serialu. Antoni Królikowski jako Karol Horosiewicz wywrócił świat Marii Biernackiej do góry nogami i zaintrygował do szukania prawdy o swoim dzieciństwie. W rozmowie z POLSAT.PL i IPLA.TV zdradza, że w szóstym sezonie produkcji losy jego bohatera bardzo się skomplikują. Co czeka widzów „W rytmie serca”?

Karol Horosiewicz pojawił się w końcówce piątego sezonu serialu, kiedy zaszokował Marię twierdząc, że jest jego biologiczną siostrą. Biernacka początkowo nie chciała w to uwierzyć, ale w końcu przekonała się, że to nie żart. Dotarła do tajemnicy swojego dzieciństwa, co potwierdziły niezbite dowody.

Relacja Karola z Marią rozpoczęła się burzliwie, ale z czasem pomiędzy rodzeństwem narodziła się więź. - Z tej przyjaźni wyniknie wiele dobrego - zapowiada Antoni Królikowski w rozmowie z POLSAT.PL i IPLA.TV.

To nie koniec zamieszania, jakie swoimi działaniami wprowadza grany przez niego bohater. - Karol sposobem będzie chciał zdobyć duże pieniądze, a jaki to sposób? Zapraszam do oglądania. Będzie dosyć niebezpiecznie... - zachęca aktor.

W rytmie serca w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „W rytmie serca” na Instagramie - @wrytmieserca.official

Zobacz także:
Mateusz Damięcki: Szósty sezon „W rytmie serca” pełen akcji i...
Beata Ścibakówna o roli Elżbiety w serialu „W rytmie serca”
„W rytmie serca”: Anna Mucha w obsadzie serialu
„W rytmie serca”: Śmierć, ciąża, hazard, sekrety i nowa miłość

Komentarze