2020-03-19

„Przyjaciółki” - odcinek 173: Zatajone fakty

0

Patrycja z przyjaciółkami wybiera się do restauracji. Tam spotyka księgowego, z którym chciała ją swatać Ela. Okazuje się, że mężczyzna jest na randce z kobietą poznaną w internecie. Po kilku wymienionych słowach, nieznajoma wybiega z lokalu, nazywając go kłamcą. On natomiast uparcie tłumaczy, że było to spotkanie służbowe, po czym zmieszany ucieka...

Oglądaj serial „Przyjaciółki” online na IPLA.TV.

Patrycja chciałaby dowiedzieć się czegoś więcej o swoim architekcie. Trapi ją fakt, że mężczyzna znał Wiki. Podejrzewa, że może być ojcem małej Klary. Swoimi domysłami dzieli się z Elą. Była teściowa postanawia rozwiać jej wątpliwości. Podczas jednej z wizyt w domu Patrycji, przepytuje przystojnego Leona. Okazuje się, że ten ma żonę i dwie córeczki.

Zuza dostaje od szefa niedwuznaczną propozycję. Akceptacja ma zadecydować o jej dalszej karierze w firmie. W związku z tym kobieta postanawia rzucić pracę. Żali się byłemu asystentowi, a ten stara się ją podtrzymać na duchu. Wpada na genialny pomysł. Proponuje połączyć siły i kupić chińską restaurację. - Ja znam ten lokal. Świetne jedzonko, wierna klientela, a wszystko chodzi jak w szwajcarskim zegarku. Mówię ci, zainwestujemy, a potem... to już tylko wakacje! - przekonuje ją Dagmar. Czy Zuza przystanie na tę niecodzienną i szaloną ofertę?

Staś przychodzi do domu cały we krwi. Nie chce powiedzieć, co się wydarzyło. Anka martwi się o niego. Dzieli się z Pawłem swoimi obawami, ale ten nie wydaje się być przejęty. W międzyczasie z torebki ginie jej duża ilość pieniędzy. Kiedy sprząta rzeczy syna, z kurtki wypada skradziona gotówka. - Paweł, naprawdę nie dociera do ciebie to, co mówię? Nasz syn wziął mi z torebki pieniądze i jeszcze wmawiał w żywe oczy, że ty je zabrałeś - zwierza się mężowi, ale ten bagatelizuje sytuację. Czy ze Stasiem dzieje się coś złego?

Do mieszkania Patrycji przychodzi tajemnicza kobieta. Oskarża ją o romans z... Leonem! Bez odrobiny taktu wylicza godziny, które architekt spędził w jej domu. Zdezorientowana Kochan stara się poskładać wszystkie zarzuty w całość, ale nie jest w stanie wydusić z siebie słowa. - Zachciewa ci się romansu, cudzego męża? Wara od niego, rozumiesz? I od naszego małżeństwa! Leon mi obiecał, że nigdy więcej mnie nie zdradzi. Miej sumienie i poszukaj sobie kogoś innego - wykrzykuje nieznajoma. 

Czy Zuza zainwestuje w gastronomię, a Patrycja poinformuje architekta o wizycie jego żony? Kto stoi za pobiciem Stasia?

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Małgorzata Socha: Inga i Andrzej to zabawna konfiguracja
Magdalena Stużyńska-Brauer o uzależnieniu Anki
Anita Sokołowska: Zuza? Co bym zmieniła w jej życiu...

Komentarze
© Polsat 2020