2020-03-18

„Przyjaciółki”: Zuza dostaje niemoralną propozycję!

0

Nie miała pojęcia, że to zajdzie aż tak daleko... Kto stoi za nieprzyzwoitą ofertą? Podejmując pracę w nowej firmie, Zuza nie spodziewała się takiego obrotu spraw. Tymczasem szowinizm, mobbing i molestowanie są tam na porządku dziennym. Jej szef zupełnie nie liczy się z kobietami, a z jego ust często padają seksistowskie sugestie. Co na to Markiewicz?

Po wielu rozmowach kwalifikacyjnych Zuza w końcu znalazła pracę. W poprzedniej była wziętą panią dyrektor, a teraz... nie jest nawet traktowana poważnie. Szef oraz współpracownicy mimo jej ogromnego doświadczenia zawodowego, lekceważą ją na każdym kroku. Codziennie zmaga się z niekomfortowymi sytuacjami i czuje się z tym coraz gorzej. Kiedy w końcu zbuntuje się i powie: „dość”?

Zuza pragnie się dowiedzieć, jakie są plany szefostwa firmy deweloperskiej na ich dalszą współpracę. Udaje się do przełożonego, aby to ustalić.
- Pani jest taką piękną kobietą pani Zuziu! Dlaczego taką zasadniczą? - przechodzi od razu do rzeczy mężczyzna. 
- Myślę, że spełniam wymagania na to stanowisko... - stwierdza Markiewicz, nie zważając na zadane pytanie.
- Sprawdźmy to. Niech pani pojedzie z nami na szkolenie. Zobaczymy, jak się pani odnajduje w zespole. Wciąż bardzo słabo się znamy, prawie wcale, a na wyjeździe będzie okazja poznać się bliżej... Rozluźni się pani troszeczkę i wtedy pomyślimy o tym etacie - jednoznacznie i w seksistowski sposób daje jej do zrozumienia, że wyjazd zadecyduje o jej dalszej karierze.
Jak kobieta zareaguje na tego typu ofertę?

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Małgorzata Socha: Inga i Andrzej to zabawna konfiguracja
Magdalena Stużyńska-Brauer o uzależnieniu Anki
Anita Sokołowska: Zuza? Co bym zmieniła w jej życiu...

 

Komentarze
© Polsat 2020