2020-02-12

Oto wszystkie pary 11. edycji „Tańca z Gwiazdami”

0

To oni walczą o Kryształową Kulę w show Telewizji POLSAT. Pary: Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz, Anna Karwan i Jan Kliment, Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, Bogdan Kalus i Lenka Klimentova, Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko, Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke. Kto wygra?

Dziesięć wyjątkowych par w rywalizacji na najbardziej wymagającym parkiecie w Polsce. Będą zabiegać o najwyższe noty jurorów i głosy publiczności. Każda z nich marzy o sukcesie, ale triumfować w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” może tylko jedna.

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska
Zwycięzcy pierwszej edycji programu „Love Island. Wyspa miłości”. Uczucie, jakie narodziło się między nimi w hiszpańskiej willi, kompletnie odmieniło ich życie. Teraz przed parą niezwykła wspólna przygoda. Jak sobie poradzą z tym wyzwaniem? Sylwia Madeńska profesjonalnie zajmuje się tańcem od dwunastego roku życia. Czy Mikołaj Jędruszczak jako trener tenisa, pozwoli jej rządzić na parkiecie?

Sylwia Lipka i Rafał Maserak
Gwiazda młodego pokolenia i jeden z najbardziej rozpoznawalnych tancerzy show. Piosenkarka i influencerka robi furorę w serwisach społecznościowych, gdzie obserwują ją setki tysięcy fanów. O to, żeby Sylwia Lipka znakomicie prezentowała się jeszcze większej publiczności na ekranie, dba doskonale znany widzom Rafał Maserak.

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino
Gwiazda serialu „Zawsze warto” i dwukrotny zwycięzca programu. Julia Wieniawa od długiego czasu chciała spróbować swoich sił na tanecznym parkiecie, a Stefano Terrazzino się za nim stęsknił. Dla jednej z najpopularniejszych aktorek to spełnienie marzeń, dla włoskiego tancerza to natomiast powrót do ukochanej od młodości dyscypliny. Połączyli siły w drodze do celu, jakim jest Kryształowa Kula.

Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz
Bohater programu „Ninja Warrior Polska” i utytułowana tancerka. Zanosi się na to, że Sylwester Wilk i Hanna Żudziewicz mogą być najciężej trenującą parą w 11. edycji. Oboje uwielbiają endorfiny wyzwalające się podczas ćwiczeń fizycznych, a sala treningowa to ich drugi dom. Szykującemu się do startu w igrzyskach paraolimpijskich sportowcowi na parkiecie pomaga proteza nogi.

Anna Karwan i Jan Kliment
Popularna piosenkarka i trzykrotny mistrz „Dancing with the Stars”. Śpiew i taniec wzajemnie się uzupełniają, tworząc niezapomniane widowiska. Czy takie właśnie będą występy tej pary? Czy artystyczna wrażliwość pomoże im zdobyć serca publiczności i najwyższe noty jury? Anna Karwan i Jan Kliment mocno na to liczą.

Edyta Zając i Michał Bartkiewicz
Piękna modelka i debiutujący w programie tancerz. Edyta Zając doskonale czuje się na światowych wybiegach, a Michał Bartkiewicz na międzynarodowych tanecznych parkietach. Z połączenia ich talentów i doświadczenia wynika, że razem powinni się znakomicie prezentować w prestiżowym show. Zarówno wizualnie, jak i pod kątem umiejętności.

Bogdan Kalus i Lenka Klimentova
Aktor i artysta kabaretowy w parze z czeską pięknością. Oboje chcą sprawić, żeby ich taneczne popisy wywoływały u jury i publiczności szerokie uśmiechy. W jaki sposób? Bogdan Kalus zawsze zapewnia świetny humor, a o najwyższy taneczny poziom dba Lenka Klimentova. Fani programu zastanawiają się, czym zaskoczy ta para.

Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko
Jedna z gwiazd serialu „Przyjaciółki” i utalentowany tancerz. Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko wspólnie emanują niesamowitą energią, a ich promienne uśmiechy od razu poprawiają nastrój. To obietnica niezwykłych występów w 11. edycji „Dancing with the Stars”. Czy rzeczywiście tak się stanie i aktorka na dłużej zaprzyjaźni się z tańcem?

Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke
Dziennikarka Telewizji POLSAT razem z finalistą 10. edycji show. Milena Rostkowska-Galant na co dzień informuje widzów o czekającej ich pogodzie. Teraz ona i Jacek Jeschke będą czekali na prognozy, ale dla ich obecności w programie. Mają nadzieję, że będzie ona długoterminowa. Czy przejdą jak burza aż do decydującego odcinka?

Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła
Aktor i trener personalny tworzył wiosną duet z ostatnią zdobywczynią Kryształowej Kuli, Janją Lesar. Po przeniesieniu edycji na jesień wrócił na parkiet z nową partnerką, najmłodszą tancerką w programie. Tomasz Oświeciński nie przestaje zaskakiwać. Co chwilę ujawnia nowy talent, a teraz sprawdzi się w tańcu. Jak zaprezentuje się w zupełnie nowej roli? Czy Wiktoria Omyła pomoże mu podbić taneczny parkiet?

W 11. edycji programu w roli prowadzących Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Komentarze
© Polsat 2020