2020-02-07

„Dancing with the Stars”: Edyta Zając i Michał Bartkiewicz parą

0

Piękna modelka i debiutant razem w wyjątkowym show Telewizji POLSAT. Co wyniknie z takiego połączenia? Edyta Zając jest królową światowych wybiegów, ale na tanecznym parkiecie stawia swoje pierwsze kroki. Jakim nauczycielem okaże się Michał Bartkiewicz w swoim premierowym sezonie? Czym zaskoczą widzów i jurorów w 11. edycji?

Przez wiele lat w modelingu przyzwyczaiła się do bycia w centrum uwagi. Nie inaczej będzie podczas występów w „Tańcu z Gwiazdami”. Jak Edyta Zając poradzi sobie z nowym wyzwaniem? Z pewnością ma poczucie rytmu, bo uczęszczała do szkoły muzycznej i przez siedem lat śpiewała. Ale taniec to dla niej zupełna nowość.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Razem zadebiutują na naszym parkiecie! Przywitajcie ich gorąco 💥👏🏼 @edyta_zajac i @bartkiewiczmichal #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg11 #ujawniamypary

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Na treningach ćwiczy z nią debiutujący w programie Michał Bartkiewicz. Utalentowany 24-latek nie mógł sobie chyba wymarzyć lepszego początku przygody z prestiżowym show. To dla niego niezwykła szansa, aby zademonstrować szerokiej publiczności swoje umiejętności. Zarówno te taneczne, jak i trenerskie. Co im się uda wspólnie osiągnąć w „Dancing with the Stars”?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

11. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 6 marca w piątek w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Komentarze
© Polsat 2021