2020-02-06

Anna Karwan i Jan Kliment wspólnie po Kryształową Kulę

0

Piosenkarka w parze z trzykrotnym triumfatorem „Tańca z Gwiazdami”. Czy po treningach z doświadczonym Czechem, liderem wśród zwycięzców show, Anna Karwan będzie tańczyć śpiewająco? Jan Kliment dołoży wszelkich starań, żeby tak się stało. Jakie mają szanse na triumf w 11. edycji „Dancing with the Stars”?

Ostatnie miesiące to wyjątkowy czas w życiu utalentowanej wokalistki. Anna Karwan robi zawrotną karierę, a jej piosenki, w tym hit „Słucham cię w radiu co tydzień”, podbijają listy przebojów. A czy co tydzień aż do finału będziemy oglądać w piątkowe wieczory jej popisy?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wielu z Was dziś odgadło, że @aniakarwan zatańczy z @janekkliment Jak Wam się podoba ta para? #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg11 #ujawniamypary

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

W świat tańca wprowadza ją Jan Kliment, który jest znakomitym nauczycielem. Ze swoimi partnerkami regularnie rywalizuje o najwyższe miejsca. Podczas jego zajęć nie brakuje ciężkiej pracy, ale zawsze jest czas na odrobinę humoru. Czy razem z Anną Karwan będzie miał mnóstwo powodów do radości w 11. edycji „Tańca z Gwiazdami”?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

11. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 6 marca w piątek w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Komentarze
© Polsat 2021