2020-01-28

Oto wszystkie gwiazdy 11. edycji „Tańca z Gwiazdami”

0

Zobacz, kto będzie rywalizował o Kryształową Kulę wiosną 2020 roku w Polsacie! Do walki o najwyższe noty jurorów i głosy widzów stanie jedenaście gwiazd: Anna Karwan, Marcin Bosak, Bogdan Kalus, Edyta Zając, Tomasz Oświeciński, Nicole Bogdanowicz, Sylwester Wilk, Julia Wieniawa, Mikołaj Jędruszczak, Sylwia Lipka i Milena Rostkowska-Galant. Poznajcie sylwetki bohaterów 11. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Milena Rostkowska-Galant - dziennikarka i prezenterka Telewizji POLSAT. Popularna pogodynka, która może być stawiana za wzór w kwestiach dbania o zdrowie. Regularnie ćwiczy, co uznaje za swój atut w tanecznej rywalizacji.

Sylwia Lipka - popularna youtuberka i piosenkarka, która kocha występować na scenie. Uwielbia tańczyć, a teraz podda się ocenie wymagającego jury i widzów programu. Licząca blisko 900 tysięcy grupa fanów na Instagramie będzie mocno ściskać za nią kciuki.

Mikołaj Jędruszczak - zwycięzca pierwszej edycji „Love Island. Wyspa miłości”. Wielokrotny mistrz Polski w tenisie spróbuje swoich sił w nowej dla siebie dyscyplinie. Czy zyska sympatię widzów tak jak podczas randkowego reality show?

Julia Wieniawa - aktorka i piosenkarka w programie będzie spełniać swoje kolejne marzenie. Gwiazda serialu „Zawsze warto” od dawna pragnęła przeżyć taneczną przygodę. Utalentowana artystka oczywiście celuje w zdobycie Kryształowej Kuli.

Sylwester Wilk - bohater pierwszej edycji „Ninja Warrior Polska”. W swoim życiu musiał stawić czoła wielu wyzwaniom, a teraz pełen optymizmu wkracza na taneczny parkiet. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, nawet po wypadku, w którym stracił nogę.

Nicole Bogdanowicz - jedna z gwiazd serialu „Przyjaciółki”. Dorastała na oczach widzów, bo występuje przed kamerą od trzynastego roku życia. Czaruje pięknym uśmiechem, a talent podpiera ciężką pracą i wytrwałością.

Tomasz Oświeciński - jego życie odmieniła przygoda z aktorstwem. Czy teraz ujawni talent do tańca? Widzowie z ciekawością będą śledzić jego występy, bo już nie raz zaskakiwał wymykając się utartym schematom...

Edyta Zając - jedna z najpiękniejszych polskich modelek. Występowała na wybiegach w Nowym Jorku, Mediolanie, czy Londynie w strojach najbardziej znanych projektantów, a teraz znajdzie się w centrum uwagi na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”.

Bogdan Kalus - wszechstronny aktor, który tworzy znakomite kreacje na małym i dużym ekranie, teatralnych deskach, a także w kabarecie. Udział w tanecznym show to dla niego ekscytująca odskocznia od codziennej pracy.

Marcin Bosak - znany aktor, którego widzowie Polsatu mogli oglądać w serialach „W rytmie serca” czy „Hotel 52”. Postanowił sprawdzić się w zupełnie nowej roli i przekonać się, czy ma taniec w genach tak jak jego utalentowana siostra Anna.

Anna Karwan - utalentowana piosenkarka, która zyskała popularność dzięki takim utworom jak „Głupcy”, „Czarny świt”, czy „Słucham cię w radiu co tydzień”. W drugiej edycji talent show „Tylko muzyka. Must be the music” awansowała do półfinału. Jak daleko uda jej się zajść w „Dancing with the Stars”?

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Komentarze
© Polsat 2021