2020-01-22

Nicole Bogdanowicz w rywalizacji o Kryształową Kulę

0

Jak utalentowana aktorka będzie się prezentować w show Telewizji POLSAT? Od najmłodszych lat występuje przed kamerą w serialu „Przyjaciółki”, a teraz spróbuje swoich sił na parkiecie w 11. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Czy jej promienny uśmiech podbije serca widzów i jury? Odpowiedź wiosną 2020 roku na antenie Polsatu.

Wyróżniające się imię rodzice nadali jej po narodzinach w USA. Następnie przez kilka lat mieszkała we Francji. Jej uroda nie zawsze była odbierana jako atut. Charakterystyczne rysy powodowały, że nie znajdowała uznania na castingach. Dziś jej znakiem rozpoznawczym jest przepiękny uśmiech, który przywołuje skojarzenia z Julią Roberts.

Swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła jako trzynastolatka, kiedy otrzymała rolę Julki w serialu „Przyjaciółki”. Ciekawi ją także praca z drugiej strony kamery. Na studiach dziennych zgłębia tajniki organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej. Zresztą to jest jej „plan B”, gdyby nie kontynuowała kariery na ekranie.

Wolny czas? Nie ma go zbyt wiele. Rano uczy się, a dni wypełniają jej studia i praca na planie. Ostatnio także bierze lekcje śpiewu, realizując dziecięce marzenia. Bo od zawsze lubiła występy. Gdy tylko widziała mikrofon, od razu za niego chwytała i śpiewała.

Nicole Bogdanowicz jest wytrwała i konsekwentna. Nie straszna jej ciężka praca na sali treningowej. Do jednej z ról schudła 10 kilogramów, dzięki trwającym dwa lata regularnym treningom. Rówieśnicy mówią o niej „babcia”, bo stroni od imprez, a gdy już znajdzie chwilę dla siebie, to woli pobiegać.

Z wyczuciem stawia pierwsze kroki na czerwonym dywanie, ponieważ nie planuje zostać celebrytką. Ma swój określony styl i pielęgnuje go sama, wymyślając swoje stylizacje. Bardzo skromna i uparta. Gdy sobie coś postanowi, to zawsze osiąga swój cel. Najbliższy? Kryształowa Kula w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”!

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Komentarze
© Polsat 2020