2020-01-20

Marcin Bosak w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”

0

Znany aktor będzie jednym z uczestników 11. edycji show Telewizji POLSAT. Ma za sobą wiele ról filmowych i serialowych, użyczał głosu postaciom w dubbingu i występował na deskach teatralnych, ale w takiej jeszcze nie został obsadzony. Wiosną 2020 roku Marcin Bosak będzie miał okazję udowodnić, że taniec ma w genach. Jak sobie poradzi na parkiecie „Tańca z Gwiazdami”?

To typ marzyciela, który pisze pamiętniki od 16. roku życia i... puszcza swojemu psu muzykę relaksacyjną. Udziela się społecznie i od wielu lat współpracuje m.in. z organizacją Greenpeace. Taki jest prywatnie Marcin Bosak, serialowy doktor Soliński, znany widzom Polsatu z „W rytmie serca”.

Choć ostatnio wcielił się w Bankstera w filmie „Polityka”, to na co dzień stara się trzymać od polityki jak najdalej. Twierdzi, że to przestrzeń, która go przygnębia. Zupełnie inaczej jest z tańcem. Także dzięki utalentowanej siostrze, Annie, która z pewnością będzie mocno trzymać za niego kciuki. Podobnie jak aktorka Maria Dębska, z którą prywatnie tworzy zgrany duet.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Komentarze
© Polsat 2020