2020-01-23

„Taniec z Gwiazdami”: Czym zaskoczy fanów Julia Wieniawa?

0

Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek w 11. edycji show Polsatu. Przed szeroką publicznością będzie spełniać kolejne swoje marzenie. Julia Wieniawa zawsze chciała przeżyć taneczną przygodę niczym w swoim ulubionym filmie „Dirty Dancing”. Jak gwiazda serialu „Zawsze warto” sprawdzi się w nowej roli? Zobaczymy wiosną 2020 roku w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Aktorka, piosenkarka i prezenterka, której kariera zawodowa i życie prywatne budzi niezwykłą ciekawość. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 1,5 miliona osób. Julia Wieniawa popularność wykorzystuje w kampaniach społecznych i akcjach charytatywnych. Bardzo lubi zwierzęta, a jej marzeniem jest mieć kiedyś własną stadninę koni i z dziesięć psów.

Perfekcjonistka. Mimo że pięć lat temu na rynku muzycznym pojawiły się kompozycje w jej wykonaniu, cały czas szkoli się wokalnie. Uwielbia słuchać muzyki na gramofonie i kolekcjonuje stare płyty winylowe.

Miłośniczka mody, którą interesuje się już od wczesnego dzieciństwa. Śmieje się, że jako dziecko miała chyba więcej ubrań niż zabawek. Do tej pory ma słabość do torebek i butów. Nadal nie wyrosła z bajek. Jest na bieżąco ze wszystkimi nowościami, które lubi oglądać w towarzystwie sióstr.

Ze względu na napięty grafik, bardzo istotna jest dla niej regeneracja. A jest w stanie zasnąć wszędzie. Nawet jeśli ktoś krzyczałby jej nad głową. Mimo że to kobieta wielu talentów, z uśmiechem przyznaje, że wciąż nie zrobiła prawa jazdy.

Jej sposób na stres? Joga! Gdyby nie aktorstwo, zamieszkałaby na Bali i zostałaby jej nauczycielem. Pielęgnuje także zdrowe nawyki żywieniowe. Codziennie przed śniadaniem pije ciepłą wodą z cytryną, kurkumą i pieprzem cayenne.

Wierzy w magiczną moc kamieni szlachetnych, a do niej przypisany jest ametyst. Czy Julia Wieniawa będzie świecić niczym diament na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”?

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Komentarze
© Polsat 2020