2020-02-08

Nicole Bogdanowicz po sukces z Kamilem Kuroczko

0

Jak będą się prezentować w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”? Na pewno będą czarować na parkiecie pięknymi uśmiechami. Wymagające jury programu będzie jednak przede wszystkim oceniać ich taneczne wyczyny. Jakie inne atuty zaprezentują Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko? Czy mają szansę na zwycięstwo w 11. edycji show?

Podbiła serca widzów Polsatu jako Julka w serialu „Przyjaciółki”. Znakomicie wciela się w rolę zagubionej dziewczyny, która mierzy się z wieloma życiowymi perypetiami, ale w prawdziwym życiu Nicole Bogdanowicz jest wytrwała, konsekwentna i osiąga kolejne stawiane sobie cele. Teraz chce osiągnąć sukces w „Tańcu z Gwiazdami” i nie boi się ciężkiej pracy.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Na treningach ćwiczy z nią Kamil Kuroczko, tancerz najwyższej klasy. Na koncie ma sukcesy krajowe i międzynarodowe, a do tego posiada bezcenne doświadczenie z pięciu edycji „Dancing with the Stars”. Podobnie jak jego partnerka, do kolejnych życiowych wyzwań podchodzi z niesamowitą pasją i ambicją. Czy ziści się ich wspólne marzenie o Kryształowej Kuli?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

11. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 6 marca w piątek w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Komentarze
© Polsat 2021