2020-02-03

„Dancing with the Stars”: Marcin Bosak tańczy z Wiktorią Omyłą

0

Znany aktor i utalentowana tancerka jako duet w programie Telewizji POLSAT. Marcin Bosak w swojej karierze pokazał, że potrafi wcielić się z powodzeniem w rozmaite role. Teraz czas na najbardziej wymagającą. W wyzwaniu pomaga mu Wiktoria Omyła, u której boku można nauczyć się tańca w ekspresowym tempie. Co uda im się osiągnąć w „Tańcu z Gwiazdami”?

Rywalizację ma we krwi. Gdy jego siostra Anna trenowała taniec, on przez wiele lat trenował karate. Jeżeli Marcin Bosak ma podobne geny, to efekt ćwiczeń na sali treningowej może być niezwykle efektowny. Szczególnie, że Wiktoria Omyła ma rękę do swoich partnerów. W dwóch dotychczasowych występach rywalizowała z nimi o najlepsze miejsca.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Najmłodsza tancerka w stawce to dla niego partnerka idealna także z innego względu. Łączy ich artystyczna wrażliwość. Aktor jest typem marzyciela, a z kolei ona w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” chciałaby wykreować choreografie, które przeniosą widzów w inny, piękny świat. Jakie będą efekty ich wspólnej pracy?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

11. edycja Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 6 marca w piątek w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Komentarze
© Polsat 2020