2019-12-30

Maciej Maleńczuk: Zagram ostatni raz na Sylwestrze...

0

Artysta zdradza POLSAT.PL, dlaczego ta noc będzie dla niego wyjątkowa. Jedna z najbarwniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej opowiada także, co wpłynęło na decyzję o udziale w imprezie na Stadionie Śląskim. Co Maciej Maleńczuk przygotował dla widzów Polsatu? Sylwestrowa Moc Przebojów 2019 na żywo na antenie Telewizji POLSAT od godz. 20:00.

Sylwester z Polsatem ma moc! Także przyciągania artystów. To przecież okazja, aby w tę wyjątkową noc umilić zabawę milionom. Publiczność zgromadzona na Stadionie Śląskim oraz widzowie przed telewizorami będą bawić się między innymi w rytm utworów „Dawna Dziewczyno” i „Ostatnia nocka” wykonywanych przez Macieja Maleńczuka i towarzyszących mu muzyków. - Słyszeliśmy, że wiele osób chce nas zobaczyć, dlatego bez zbędnego zastanawiania, zgodziliśmy się wykonać te dwa utwory. Robimy to dla publiczności, nie dla siebie - mówi artysta. - Dobra zabawa widzów na Sylwestrze z Polsatem jest najważniejsza! - dodaje w rozmowie z POLSAT.PL.

„Ostatnia nocka” i „Dawna Dziewczyno” to jedne z największych hitów napisanych przez piosenkarza. To będzie ostatnia okazja, aby usłyszeć je na żywo podczas sylwestrowej zabawy. - Jeśli kiedykolwiek jeszcze zagram na Sylwestrze, to już tylko z nowym materiałem, nad którym teraz pracuję - zdradza.

Czego na nowym albumie mogą się spodziewać fani? - Teksty są zimną obserwacją społeczeństwa i jego zachowań pod wpływem obecnej sytuacji politycznej w Polsce - zapowiada Maciej Maleńczuk. Brzmi tajemniczo i kontrowersyjnie, a artysta zapewnia, że w nowym roku szybko zobaczymy go koncertującego z nowymi utworami.

Występ niepokornego artysty to tylko jeden z wielu powodów, aby tę „ostatnią nockę" spędzić właśnie z Telewizją POLSAT, przed telewizorem bądź na Stadionie Śląskim. Punktem obowiązkowym tanecznego szaleństwa są nowe hity, przy których bawiliśmy się w 2019 roku: „Mama ostrzegała” grupy Daj To Głośniej oraz „Ona by tak chciała”, który wylansował Ronnie Ferrari. Zawsze jest też miejsce na sprawdzone klasyki. Na parkiet porwą DJ Bobo i jego „Chihuahua”, LayZee Fka Mr. President z „Coco Jamboo”, czy Sławomir i „Miłość w Zakopanem”. Na scenie również Michał Szpak, Cleo, Feel, Enej i wielu innych artystów.

Imprezę poprowadzą: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Barbara Kurdej-Szatan, Ela Romanowska, Rafał Maserak, Karolina Gilon oraz Damian Kordas.

  

Na najlepszą imprezę roku na Stadionie Śląskim zapraszają Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski, Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa i Telewizja POLSAT. Patronami medialnymi są „Fakt” i Radio Eska.

„Sylwestrowa Moc Przebojów 2019” we wtorek 31 grudnia od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020