2019-12-19

Oto prowadzący Sylwestrową Moc Przebojów 2019

0

Najlepsza impreza roku na Stadionie Śląskim i na żywo w Telewizji POLSAT. W roli prowadzących plejada gwiazd: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Barbara Kurdej-Szatan, Ela Romanowska, Rafał Maserak, Karolina Gilon i Damian Kordas. Transmisja we wtorek 31 grudnia od godz. 20:00 w Polsacie.

Sylwestrowa Moc Przebojów to gwarancja znakomitej zabawy w rytm najlepszych dyskotekowych hitów, które rozgrzeją do tańca nawet w najmroźniejszy wieczór!

W Nowy Rok publiczność na Stadionie Śląskim i widzów przed telewizorami wprowadzi niezastąpiony duet Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz, a także emanujący pozytywną energią i zawsze w dobrych humorach Ela Romanowska i Rafał Maserak.

Po raz pierwszy w roli prowadzącej Sylwestrową Moc Przebojów gwiazda serialu „W rytmie serca” Barbara Kurdej-Szatan, znana z „Love Island. Wyspa miłości” Karolina Gilon, a także Damian Kordas. Zwycięzca 10. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w grudniu znakomicie poradził sobie jako prowadzący galę Miss Supranational 2019.

Punktem obowiązkowym tanecznego szaleństwa są nowe hity, przy których bawiliśmy się w 2019 roku: „Mama ostrzegała” grupy Daj To Głośniej oraz „Ona by tak chciała”, który wylansował Ronnie Ferrari. Zawsze jest też miejsce na sprawdzone klasyki. Na parkiet porwą DJ Bobo i jego „Chihuahua”, LayZee Fka Mr. President z „Coco Jamboo”, Sławomir i „Miłość w Zakopanem”, czy Maciej Maleńczuk i „Ostatnia nocka”. Na scenie również Michał Szpak, Cleo, Feel, Enej i wielu innych artystów.

Na najlepszą imprezę w roku zapraszają Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski, Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa i Telewizja POLSAT. Patronami medialnymi są „Fakt” i Radio Eska.

„Sylwestrowa Moc Przebojów 2019” we wtorek 31 grudnia od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze