2019-12-23

Tomasz Barański daje taneczne rady na Sylwestra z Polsatem

0

Znany tancerz i choreograf podpowiada, jak zadbać o szampańską zabawę. Tomasz Barański w rozmowie z POLSAT.PL udziela wskazówek co zrobić, aby popisy na parkiecie były czystą przyjemnością. Na co należy zwracać uwagę? Artysta, który rok zakończy występem na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2019, opowiada także o zwiększającej się wiedzy o tańcu wśród Polaków.

Tomasz Barański to jeden z najlepszych i najbardziej znanych choreografów „Tańca z Gwiazdami”. Ciężko wyobrazić sobie bez niego show Telewizji POLSAT. Razem z Eweliną Lisowską zdobył wymarzoną Kryształową Kulę w czwartej edycji, a w trzeciej i ósmej edycji docierał do finału odpowiednio z Tatianą Okupnik i Katarzyną Dziurską. Jest niekwestionowanym mistrzem i znawcą tańca towarzyskiego, który wie, jak powinien wyglądać dobry układ, nie tylko na profesjonalnym parkiecie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr Tarasewicz (@piotr_tarasewicz)

Polacy znają się na tańcu coraz lepiej, a duża w tym zasługa dziesięciu edycji „Dancing with the Stars”. - Widzowie już wiedzą, co to jest dynamika czy przeprosty. Coraz częściej umieją merytorycznie i trafnie ocenić to, co widzą. Śledzenie programu przez tyle lat sprawia, że ludzie rozpoznają, na czym to wszystko polega - mówi z dumą choreograf. - Dlatego Sylwester to dobry czas, żeby pokazać na parkiecie na co nas stać! - dodaje w rozmowie z POLSAT.PL.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Sylwestrowa noc często nierozerwalnie wiąże się tanecznym szaleństwem. Co więc zrobić, aby na parkiecie czuć się pewnie i aby ten szczególny czas upłynął na komfortowej zabawie? Pomogą w tym profesjonalne lekcje z choreografem. - Szczególnie panom radzę, żeby rozpoczęli lekcje tańca przed Sylwestrem. Aby nauczyli się, jak prowadzić partnerkę. Żeby nie szarpać, być delikatnym, ale zarazem męskim. Oczywiście nie każdy musi znać schemat kroków, ale podstawowe zachowania w tańcu powinien prezentować każdy - zaznacza.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Co jeszcze jest w planie sylwestrowej nocy z Polsatem? Punktem obowiązkowym tanecznego szaleństwa są nowe hity, przy których bawiliśmy się w 2019 roku: „Mama ostrzegała” grupy Daj To Głośniej oraz „Ona by tak chciała”, który wylansował Ronnie Ferrari. Zawsze jest też miejsce na sprawdzone klasyki. Na parkiet porwą DJ Bobo i jego „Chihuahua”, LayZee Fka Mr. President z „Coco Jamboo”, Sławomir i „Miłość w Zakopanem”, czy Maciej Maleńczuk i „Ostatnia nocka”. Na scenie również Michał Szpak, Cleo, Feel, Enej i wielu innych artystów.

Na najlepszą imprezę w roku na Stadionie Śląskim zapraszają Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski, Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa i Telewizja POLSAT. Patronami medialnymi są „Fakt” i Radio Eska.

„Sylwestrowa Moc Przebojów 2019” we wtorek 31 grudnia od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Komentarze
© Polsat 2020