2019-12-30

Long & Junior: Sylwester z Polsatem to najlepsza impreza

0

Autorzy tanecznych hitów dla POLSAT.PL o Sylwestrowej Mocy Przebojów. Ich obecność na scenie Stadionu Śląskiego to gwarancja szalonej zabawy. Zdaniem Long & Junior nie ma lepszego sposobu na spędzenie ostatniej nocy w roku. Dlaczego? I co pochodzącemu z Górnego Śląska duetowi najbardziej podoba się w tej imprezie?

Gdy tylko słychać pierwsze takty utworów „Tańcz, tańcz, tańcz”, „Bądź moją królową”, czy „Osiemnastka”, na parkiecie rozpoczyna się szaleństwo! Energia i radość płynąca od Long & Junior ze sceny sprawia, że każdy tej nocy może krzyknąć „Tańczyć chcę”!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Long & Junior (@longandjunior_official)

Artyści uważają, że nie ma lepszego sposobu na spędzenie Sylwestra niż z Telewizją POLSAT. Dlaczego? - Bo my tam będziemy! – śmieją się. – Sylwestrowa Moc Przebojów to jedyna impreza, która jest prawdziwa. Artyści zostawiają na scenie swoje serce. Każdy występ jest przygotowany bardzo profesjonalnie, a przede wszystkim tego wieczoru każdy robi to, co kocha! Dokładnie wiemy, co chcemy pokazać publiczności. A jeśli się robi to, co się lubi, to widzowie czują energię i świetnie się bawią! - mówi Michał „Junior” Jeleń. – ...właśnie dlatego Sylwester z Polsatem jest zdecydowanie numerem jeden w Polsce! - dodaje Jarosław „Long” Grzesista.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Long & Junior (@longandjunior_official)

Dla Long & Junior występ na scenie Stadionu Śląskiego jest ważny również dlatego, że traktują go jako podziękowanie i podsumowanie 2019 roku. - Ten rok był dla nas bardzo owocny zawodowo. Będziemy go pamiętać jako czas pełen fantastycznych wydarzeń, dużej ilości spotkań, ciekawych akcji telewizyjnych, dlatego Sylwestrowa Moc Przebojów jest fajnym zamknięciem i podsumowaniem tego, co się działo - podkreśla Junior.

Punktem obowiązkowym tanecznego szaleństwa były nowe hity, przy których bawiliśmy się w 2019 roku: „Mama ostrzegała” grupy Daj To Głośniej oraz „Ona by tak chciała”, który wylansował Ronnie Ferrari. Zawsze jest też miejsce na sprawdzone klasyki. Na parkiet porwą DJ Bobo i jego „Chihuahua”, LayZee Fka Mr. President z „Coco Jamboo”, Sławomir i „Miłość w Zakopanem”, czy Maciej Maleńczuk i „Ostatnia nocka”. Na scenie również Michał Szpak, Cleo, Feel, Enej i wielu innych artystów.

Imprezę poprowadzili: Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz, Barbara Kurdej-Szatan, Ela Romanowska, Rafał Maserak, Karolina Gilon oraz Damian Kordas.

Na najlepszą imprezę roku na Stadionie Śląskim zaprosili Marszałek Województwa Śląskiego Jakub Chełstowski, Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa i Telewizja POLSAT. Patronami medialnymi byli„Fakt” i Radio Eska.

Komentarze