2019-11-06

Pamiętacie? Krzysztof Ibisz jako 40-letni prawiczek!

0

W serialu „Pierwsza miłość” wystąpiło wielu aktorów, a wśród nich prezenter Polsatu! Jego rola, jak sam mówił w wielu wywiadach, bawiła widzów do łez i z pewnością jest jedną z najbardziej charakterystycznych. Kogo jeszcze mogliśmy oglądać w ciągu piętnastu lat w produkcji Telewizji POLSAT?

4 listopada 2019 roku „Pierwsza miłość” obchodziła 15-lecie emisji na antenie Polsatu. Serial od lat cieszy się sympatią widzów, którzy śledzą losy mieszkańców Wrocławia i Wadlewa. W ciągu tych piętnastu jesieni w serialu pojawiło się również wielu aktorów i celebrytów. Jednym z nich był Krzysztof Ibisz, który w 2011 roku wcielił się w rolę 40-letniego prawiczka, Ireneusza Piotra Bisztygi!

Postać, którą grał prezenter Polsatu, zakochuje się platonicznie w Aurelii - oszustce matrymonialnej, która już wcześniej oszukała innego bohatera serialu - Mariana Śmiałka. Nieśmiały, niezaradny życiowo Ireneusz zaręczył się z kobietą oraz oddał jej wszystkie oszczędności. Pamiętacie tę rolę?

W produkcji wystąpiło także wielu innych aktorów, a wśród nich byli między innymi: Marcelina Zawadzka w roli pielęgniarki, Katarzyna Glinka jako salowa i partnerka Artura, Antek Królikowski wcielający się w postać DJ-a Raffa, Małgorzata Socha, grająca kuzynkę Emilki i dziewczynę Bartka, Basia Kurdej-Szatan w roli Agnieszki, czy Marta Wiśniewska wcielająca się w postać piosenkarki Rosy.

Które role najbardziej wam się podobały?

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 1
„Pierwsza miłość”: Najbardziej kontrowersyjne wątki - część 2
„Pierwsza miłość”: Jak zmienili się bohaterowie serialu?
„Pierwsza miłość”: Które śluby zapamiętamy na zawsze?

Komentarze
© Polsat 2020