2019-11-05

„Zawsze warto”: Rafał zemści się na żonie? Za co?

0

Odkrywa podstęp Aśki i angażuje Marka, aby przemówił jej do rozsądku. Czy to pomoże? Płomienne uczucie do żony jeszcze w nim nie wygasło. Jednak stara się być ponad tym i udowadnia, że nie da odebrać sobie syna. Jest gotowy uderzyć w jej najczulszy punkt. Czy odniesie zwycięstwo i Antek zostanie z nim na stałe?

Wyjazd Aśki za granicę sporo namieszał w poukładanym życiu Rafała. Nic więc dziwnego, że informacja o jej romansie, a następnie rozwodzie, ścięła go z nóg. Nadal kocha swoją żonę i nie wyobraża sobie, że ta za chwilę zniknie z jego świata na stałe. Jest bezlitosna i planuje zabrać mu jedyną radość, jaka mu pozostała... 

Marta informuje brata, że Joanna chce wyjechać z Antkiem z kraju. Ten jest zdruzgotany jej postępowaniem, ale ma plan i nie cofnie się przed niczym...
- Nie widzisz do czego doprowadziło to, że byłem taki dobry i ustępowałem? Rozpieprzyła nasze życie - żali się swojej siostrze.
- I co? Nie masz sobie nic do zarzucenia? - śmiało pyta prawniczka.
- Nigdy jej tego nie wybaczę i nigdy nie pozwolę na to, żeby zabrała mi mojego syna. To jest moje ostatnie słowo, a Marek sobie z nią świetnie poradzi.
- Brawo! Nareszcie jesteś mężczyzną. Co innego ma zrobić? Ustąpić tej dziwce? - wtrąca się do ich rozmowy Wardecki wyraźnie dumny z syna.

Czy Rafał odbierze żonie prawa do opieki nad synem?

Zawsze warto w środę o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Katarzyna Zielińska: Czerpię siłę z nowej roli w „Zawsze warto”
Julia Wieniawa: „Zawsze warto” walczyć o siebie
Weronika Rosati o swojej postaci w serialu „Zawsze warto”

Komentarze
© Polsat 2020