2019-11-04

„Zawsze warto”: Kochanka Łukasza nachodzi Dorotę

0

Zdesperowana postanawia obnażyć całą prawdę. Co się stało? Bezceremonialnie wkracza do oddziału banku i wykrzykuje w stronę niczego nieświadomej Doroty słowa, których żadna kobieta nie chciałaby usłyszeć. Co jeszcze musi znieść ta pokrzywdzona przez los matka trójki dzieci?

Łukasz od dawna prowadzi podwójne życie. Podporządkował sobie dwie kobiety, z tym że tylko jedną z nich pomiata. Przed drugą udaje idealnego człowieka, którego żona nieustannie lekceważy i zaniedbuje. W związku z tym Patrycja próbuje dać swojemu partnerowi wszystko, czego nie doświadcza w rodzinnym domu. Ufa mu i wierzy w każde jego słowo. Nic więcej się nie liczy, tylko on...

Biedny Łukasz nie jest w stanie samodzielnie zainicjować rozwodu z żoną manipulantką. Wobec tego Pati postanawia mu pomóc. Przyjeżdża do banku, w którym pracuje Dorota i prosi o rozmowę.
- Nie zajmę pani dużo czasu. Chodzi o to, co pani robi Łukaszowi... - niepewnie rozpoczyna pogawędkę.
- Nie rozumiem. Kim pani właściwie jest? - dziwi się kobieta.
- Jestem z nim od półtora roku, kocham go i on też mnie kocha. On jest z panią tylko ze względu na dzieci. Proszę przestać go szantażować dziećmi i tą swoją „niby chorobą”. On jest przy pani nieszczęśliwy. Proszę dać mu wreszcie ten rozwód... - odważnie oświadcza Patrycja.

Jak Dorota zareaguje na śmiałe wyznanie kochanki swojego męża?

Zawsze warto w środę o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Katarzyna Zielińska: Czerpię siłę z nowej roli w „Zawsze warto”
Julia Wieniawa: „Zawsze warto” walczyć o siebie
Weronika Rosati o swojej postaci w serialu „Zawsze warto”

Komentarze
© Polsat 2020