2019-10-18

Milion powodów, żeby zobaczyć Kasię Ptasińską w roli...

0

Aktorka i jej kolejne wyzwanie w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Efekty? Kasia Ptasińska to artystka o wszechstronnych umiejętnościach, o czym przekonali się widzowie i jurorzy rozrywkowego programu Telewizji POLSAT. Gwiazda wchodzi w każdą ze swoich metamorfoz z impetem, a to, co robi na scenie, zachwyca i wzrusza jednocześnie. Zobaczcie, jak wypadła w roli Lady Gagi!

„Million Reasons” to niezwykła ballada, która znalazła się na piątym studyjnym albumie amerykańskiej diwy, zatytułowanym „Joanne”. Początkowo miała być tylko promocyjnym singlem, ale kiedy fani usłyszeli swoją idolkę w tak delikatnej i łagodnej odsłonie, postanowili zawalczyć o pełnoprawne wydanie singla. Tym sposobem piosenka trafiła do stacji radiowych i z miejsca stała się hitem!

- Na niej się można pięknie wyłożyć - powiedziała Kasia Ptasińska, wcielająca się w postać Lady Gagi w siódmym odcinku. - Wiem, to jest bardzo trudny numer - dodała. Okazuje się, że występ wymagał od aktorki pracy nad zupełnie nowymi umiejętnościami. - Nauczyłam się grać połowę tej piosenki - przyznała.

Nie mogło zabraknąć wielkich wzruszeń, o czym zdecydowanie warto się przekonać. - Niesamowite emocje są w tej piosence. Ona w ogóle mnie rusza, bardzo rusza. Tylko żeby mnie to tak nie poruszyło, żebym nagle zapomniała wziąć oddech albo dobrze zaśpiewać - żartowała. Czy udało się Kasi Ptasińskiej zachować spokój? Zobaczcie fragment występu!

  

Oglądaj cały odcinek:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 22:25 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Emilia Komarnicka-Klynstra zdradziła tajemnicę występów
Ewelina Ruckgaber: Przezwyciężyć stres i windę
Kasia Ptasińska i... ekstremalnie odmienne kreacje?
Łukasz Zagrobelny: Niech widzowie uronią łezkę radości
Robert Koszucki: To będzie wyzwanie i... dobra zabawa!
Adam Strycharczuk na pełnej do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!
Jeremi Sikorski: Program wyrzuca mnie na szeroką wodę
Ewelina Lisowska: Cała ekipa jest bardzo utalentowana

Komentarze
© Polsat 2020