2019-10-04

Emilia Komarnicka-Klynstra jako Billie Eilish. Popowa sensacja!

0

Hit odtworzony aż 568 milionów razy trafił do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jak Emilia Komarnicka-Klynstra poradziła sobie w roli charyzmatycznej młodej gwiazdy w piątym odcinku 12. edycji show Polsatu? Czy wcielenie się w Billie Eilish, która zrobiła spore muzyczne zamieszanie, sprawiło aktorce trudności? Mamy wideo!

Ta utalentowana piosenkarka z Los Angeles nie ma nawet 18 lat, a już cieszy się ogromnym uznaniem. Pokochały ją miliony fanów na całym świecie. W marcu 2019 roku wydała swoją debiutancką płytę „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”, na której znalazło się 14 piosenek. Wszystkie tytuły utworów zapisywane są małymi literami. Tak samo jest z przebojem „bad guy”, którego wyświetlenia liczone są już w setkach milionów. To liczba, której inni artyści mogą jej pozazdrościć.

Co ciekawe, jako nastolatka Billie Ellish nie uczęszczała do szkoły, ale uczyła się w domu. - Ona twierdzi, że gdyby chodziła do normalnej szkoły, to nie byłaby w miejscu, gdzie jest teraz - tłumaczyła Emilia Komarnicka-Klynstra. A co powiedziała aktorka o pracy, którą musiała wykonać przed występem? - Billie ma ten wokal tutaj bardzo studyjny, bliziutko mikrofonu, delikatnie wszystko śpiewane. Dodatkowo mamy ten jej taniec, który jest kontrolowanie niekontrolowany - podkreśliła uczestniczka.

Jak metamorfozę ocenili jurorzy? Czy Emilia Komarnicka-Klynstra dobrze czuje się w emo stylizacji?

  

Oglądaj cały odcinek:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 22:25 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Emilia Komarnicka-Klynstra zdradziła tajemnicę występów
Ewelina Ruckgaber: Przezwyciężyć stres i windę
Kasia Ptasińska i... ekstremalnie odmienne kreacje?
Łukasz Zagrobelny: Niech widzowie uronią łezkę radości
Robert Koszucki: To będzie wyzwanie i... dobra zabawa!
Adam Strycharczuk na pełnej do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!
Jeremi Sikorski: Program wyrzuca mnie na szeroką wodę
Ewelina Lisowska: Cała ekipa jest bardzo utalentowana

Komentarze
© Polsat 2020