2019-09-27

Ewelina Lisowska: Kocham tę postać całym sercem!

0

Metamorfoza w czwartym odcinku show wywołała w piosenkarce wielkie emocje. Gwiazda 12. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nie kryła zachwytu po wylosowaniu kolejnego bohatera. Ewelina Lisowska wcieliła się w rolę latynoskiego bożyszcza nastolatek. Oto Maluma, którego po prostu nie można przegapić! Mamy fragment występu!

To pierwsza transformacja artystki w postać innej płci, a już trafiło jej się tak duże nazwisko. - Jestem bardzo ciekawa, jak mi się uda wcielić w mężczyznę, bo na razie mam wrażenie, że jeszcze nie jestem blisko - mówiła nieco przerażona przed występem. Ale w gruncie rzeczy nie było się czego obawiać…

Maluma to młody gwiazdor pochodzący z Kolumbii, który na swoim koncie ma już współpracę m.in. z Thalią, Shakirą, Ricky Martinem i… Madonną! - Ja go kocham całym sercem - wyznała śmiało w rozmowie z Maciejem Dowborem. A czy twórczość artystów z Ameryki Południowej jest znana polskiej wokalistce? - Bardzo lubię muzykę latynoską, lubię tańczyć i takie rytmy są bardzo bliskie mojemu sercu - powiedziała.

Jak Ewelina Lisowska poradziła sobie z tak trudnym wyzwaniem? Co na to wszystko jurorzy? Spodobała im się ta wersja hitu „Corazón”?

  

Oglądaj cały odcinek:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Emilia Komarnicka-Klynstra zdradziła tajemnicę występów
Ewelina Ruckgaber: Przezwyciężyć stres i windę
Kasia Ptasińska i... ekstremalnie odmienne kreacje?
Łukasz Zagrobelny: Niech widzowie uronią łezkę radości
Robert Koszucki: To będzie wyzwanie i... dobra zabawa!
Adam Strycharczuk na pełnej do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!
Jeremi Sikorski: Program wyrzuca mnie na szeroką wodę
Ewelina Lisowska: Cała ekipa jest bardzo utalentowana

Komentarze