2019-09-19

Jeremi Sikorski jako Calvin Harris. Spójrzcie na jurorów!

0

Uczestnik „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w wakacyjnym przeboju z 2014 roku. W trzecim odcinku 12. edycji muzycznego show Jeremi Sikorski wcielił się w rolę popularnego DJ-a ze Szkocji i zaśpiewał wielki hit „Summer”. Jak mu poszło? W jaki sposób zareagowali eksperci za sędziowskim stołem?

Calvin Harris to jeden z topowych DJ-ów na świecie. Na przestrzeni lat artysta współpracował z wieloma gwiazdami. Są wśród nich Rihanna, Kylie Minogue, Ellie Goulding i Dua Lipa. W utworze „Summer”, jednej z najlepszych piosenek lata 2014, twórca działał zupełnie solo.

- Nie wiedziałem, że on śpiewa w tym utworze i byłem bardzo zszokowany. Bo on jest przecież DJ-em - powiedział zdziwiony Jeremi Sikorski w rozmowie z Maciejem Dowborem. Prowadzący zwrócił również uwagę na pewien istotny szczegół. - On nie ma zbyt wielu partii wokalnych i to wcale nie ułatwia sprawy - podkreślił. - Twój głos jest zupełnie inny. Ty masz cieplejszy, a tu ta metaliczność jest bardzo wyraźna - wskazał.

Czy udało się wiernie odtworzyć wokale Calvina Harrisa i oddać klimat klipu mocno związanego z motoryzacją i wyścigami? Jak jurorzy ocenili charakteryzację najmłodszego uczestnika 12. edycji?

  

Oglądaj cały odcinek:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Ewelina Ruckgaber: Przezwyciężyć stres i windę
Kasia Ptasińska i... ekstremalnie odmienne kreacje?
Łukasz Zagrobelny: Niech widzowie uronią łezkę radości
Robert Koszucki: To będzie wyzwanie i... dobra zabawa!
Adam Strycharczuk na pełnej do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!
Jeremi Sikorski: Program wyrzuca mnie na szeroką wodę
Ewelina Lisowska: Cała ekipa jest bardzo utalentowana

Komentarze
© Polsat 2020