2019-09-12

Emilia Komarnicka-Klynstra jako blond piękność w musicalu

0

Aktorka wcieliła się w rolę Kate Hudson z filmu „Nine”. Efekty? Oszałamiające! Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała, że nie tylko ma talent wokalny, ale także taneczny. W programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” bardzo przydają się obie umiejętności. W drugim odcinku show uczestniczka brawurowo wykorzystała swoje musicalowe doświadczenie.

Emilia Komarnicka-Klynstra zaśpiewała przebojową piosenkę „Cinema Italiano”. Oryginalnie w roli Stephanie w musicalu „Nine” z 2009 roku występuje Kate Hudson. To romantyczno-dramatyczna opowieść o reżyserze, który próbuje poradzić sobie z brakiem weny i porządkuje swoje relacje z ważnymi dla niego kobietami. To właśnie jedna z nich.

W pierwszym odcinku aktorka zajęła drugie miejsce jako Dani Klein z Vaya Con Dios. Co mówiła o drugim wyzwaniu? - Jest jedna strona, ta kondycyjna, a druga jest taka, że nawet ta scena w musicalu, to co ona tańczy, to jest wyobrażenie głównego bohatera, czyli wyobrażenie na temat ideału kobiety. No i weź to złap - zastanawiała się w rozmowie z Maciejem Dowborem. Czy udało się odwzorować oryginalną scenę?

  

Oglądaj cały odcinek:

Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę o godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Ewelina Ruckgaber: Przezwyciężyć stres i windę
Kasia Ptasińska i... ekstremalnie odmienne kreacje?
Łukasz Zagrobelny: Niech widzowie uronią łezkę radości
Robert Koszucki: To będzie wyzwanie i... dobra zabawa!
Adam Strycharczuk na pełnej do „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!
Jeremi Sikorski: Program wyrzuca mnie na szeroką wodę
Ewelina Lisowska: Cała ekipa jest bardzo utalentowana

Komentarze
© Polsat 2020