2019-09-09

„Zawsze warto”: Łukasz psychicznie molestuje Dorotę?

0

Jak kobieta zniesie kolejne zarzuty męża? Czy będzie asertywna? Jedna z głównych bohaterek serialu „Zawsze warto” tkwi w związku z człowiekiem, który jest domowym tyranem i manipulantem. Każda próba rozmowy z nim kończy się podobnie - wytknięciem żonie, że jest przysłowiową „kurą domową”. Czy tym razem będzie podobnie? A może to dobry moment, żeby Dorota powiedziała Łukaszowi o nowej pracy?

Oglądaj serial „Zawsze warto” online na IPLA.TV.

W związku z atakiem hakerskim na system komputerowy w banku, Dorota wykazuje się ogromną wiedzą informatyczną. Pełna opanowania, bierze sprawy w swoje ręce i po chwili zatrzymuje poważną awarię w firmie. Dzięki temu zyskuje sympatię kolegów z pracy oraz ogromne uznanie szefa oddziału, Łukasza.

Kiedy wraca do domu, pragnie podzielić się radością z mężem. Przy okazji, chce zaoferować mu pomoc w utrzymywaniu domu. Zaczynając rozmowę, Łukasz zaczyna jej robić wyrzuty na temat wychowywania dzieci i prowadzenia domu, czym wprawia Dorotę w osłupienie.

- Ciężko pracuję, żebyście Ty i dzieci mieli wszystko. Dom, ogród, masz własny samochód. Oczekuję od ciebie tylko wypełnienia prostych obowiązków. Dzieci mają być zadbane, w domu czysto - wchodzi jej na ambicję mąż.
- A tak nie jest? - pyta zaskoczona Dorota.
- Nie przerywaj mi Pusiu. Dlaczego dzieci siedzą na świetlicy? - oburza się Łukasz.
- Czasem jestem zajęta, bo… - chce powiedzieć prawdę, ale on ponownie wchodzi jej w słowo.
- Zaniedbujesz je, zaniedbujesz swoje obowiązki. Nie tak się umawialiśmy. Sądziłem, że jesteś dobrą matką... - podpuszcza ją Łukasz.

Jak Dorota zareaguje na niesprawiedliwe zarzuty męża? Czy odważy się w końcu powiedzieć mu o swojej pracy?

Zawsze warto w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Katarzyna Zielińska: Czerpię siłę z nowej roli w „Zawsze warto”
Julia Wieniawa: „Zawsze warto” walczyć o siebie
Weronika Rosati o swojej postaci w serialu „Zawsze warto”

Komentarze
© Polsat 2020