2019-09-03

„Zawsze warto”: Aktorzy promują nowy serial Polsatu

0

Na czerwonym dywanie pojawiły się wszystkie najważniejsze gwiazdy produkcji. 2 września odbyła się konferencja prasowa i specjalna prezentacja jednego odcinka „Zawsze warto”. Organizatorzy, obsada produkcji oraz media spotkali się w Restauracji Belvedere w Warszawie.

Na wydarzeniudedykowanym serialowi „Zawsze warto” obecne były trzy główne bohaterki: Katarzyna Zielińska, Weronika Rosati oraz Julia Wieniawa. Pojawili się również aktorzy, grający drugoplanowe role: Paweł Ławrynowicz, Mariusz Bonaszewski, Dariusz Majchrzak, Zofia Domalik, Hubert Kułacz, Marcin Stępniak, a także Jacek Knap.

Spotkanie poprowadził Krzysztof Ibisz. - Chcielibyśmy, aby nasze życie miało tylko jasne strony. Na co dzień borykamy się z różnymi problemami i podejmujemy decyzje, które często są na granicy przyzwoitości. Nie możemy przewidzieć, jaki będzie rachunek zysków i strat. Ostatecznie bierzemy broń do ręki i idziemy walczyć, bo „Zawsze warto” walczyć o swoje marzenia - powiedział prowadzący. - Zdarza się również, że żyjemy w związkach opartych na kłamstwie. Czy w takim związku można długo wytrwać? Trudno powiedzieć, ale „Zawsze warto” mieć wokół siebie ludzi, na których możemy polegać - dodał.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Są chwile, w których sam sobie zazdroszczę🔥❤️ pozdrawiamy😁 #polsat #konferencja #milegoponiedzialku ##🙋🏻‍♂

Post udostępniony przez Krzysztof Ibisz Official (@krzysztof_ibisz_official)

- Trzy główne bohaterki to doświadczone przez życie kobiety, dlatego nie jest to łatwy serial. Będzie pokazywał prawdziwe, a nie polukrowane życie. Myślę, że każdy z nas znajdzie w tym serialu cząstkę siebie - podkreślił Krzysztof Ibisz, który zaprosił wszystkich widzów Polsatu na premierowy odcinek.

„Zawsze warto” to serial o losach trzech kobiet, których historie pełne są rodzinnych tajemnic i nierozwiązanych problemów. Gdy ich losy się splatają, wszystko zmienia się diametralnie. Przed nimi nowa rozgrywka i kolejna szansa, aby budować od nowa codzienność. Do walki o lepsze jutro nie stają same. Na drodze Doroty (Katarzyna Zielińska), Ady (Julia Wieniawa) i Marty (Weronika Rosati) pojawiają się osoby, które okazują się dla nich wielkim wsparciem, ale także takie, które próbują ściągnąć je w dół…

Czy już wiesz, dlaczego warto być z Polsatem w środowe wieczory?

  

Zawsze warto od 4 września w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Zawsze warto”: Co łączy gwiazdy serialu z bohaterkami?
„Zawsze warto”: Okładkowa sesja i wywiad gwiazd. Zobacz!
Co główne bohaterki mówią o serialu „Zawsze warto”?

Komentarze
© Polsat 2020