2019-08-22

„Zawsze warto”: Okładkowa sesja i wywiad gwiazd. Zobacz!

0

Weronika Rosati, Julia Wieniawa i Katarzyna Zielińska w magazynie „Viva!”. Trzy główne bohaterki nowej produkcji Telewizji POLSAT pojawiły się na okładce sierpniowego wydania prestiżowego miesięcznika. Udzieliły również wspólnego wywiadu. O czym opowiedziały? „Zawsze warto” od 4 września w środę o godz. 21:05.

Gwiazdy serialu „Zawsze warto” wystąpiły w przepięknej sesji fotograficznej. Wszystkie są zgodne, że „Warto walczyć o siebie!”, co jesienią udowadniać będą na ekranie już jako Dorota, Ada i Marta. Trzy charaktery, splątane losy i dużo emocji. Widzowie Polsatu już nie mogą się doczekać. Aktorki także! - Móc pracować z tymi wspaniałymi, silnymi i pięknymi kobietami to sama przyjemność - napisała Julia Wieniawa w mediach społecznościowych o współpracy z Katarzyną Zielińską i Weroniką Rosati.

Aktorka zamieściła w mediach społecznościowych jedno z sesyjnych zdjęć w oszałamiającej sukni. „Kto jest ciekawy sesji?” - zapytała. „Idealna”, „Mega to wygląda” - pojawiły się komentarze fanów.

Tymczasem na profilu Katarzyny Zielińskiej ukazało się wideo z kulis, gdzie pełna wdzięku pozuje do najnowszego numeru. W tle słyszymy zachwycone głosy, porównujące aktorkę do Kate Moss.

Pod kolejną fotką, która jak się okazało, nie została opublikowana w magazynie, aktorka zaprosiła do oglądania serialu „Zawsze warto”. - Będzie o sile kobiet, będzie o tym, jak się odnaleźć w dzisiejszym świecie zdominowanym przez internet, będzie o Rodzinie i o tym, jak chronić siebie w dzisiejszej rzeczywistości. No i o moich małych, wspaniałych przyjemnościach. #siłakobiet #zawszewarto - napisała Katarzyna Zielińska.

Trzecia z aktorek, Weronika Rosati szczerze opowiedziała o tym, co ją niszczyło w ekstremalnych sytuacjach. - Myślę, że lęk przed tym, co będzie. Lęk w pracy, lęk przed upokorzeniem. Ja teraz chodzę na zajęcia motywacyjne, uczę się, jak sobie z tym radzić. Robię to też po to, żeby dobrze przygotować się do działalności w mojej fundacji, która ma pomagać ofiarom przemocy. Bo w tym lęku jesteśmy bezsilne, samotne. Dla mnie najgorsze było to, że się bałam. Bałam się konkretnej osoby, tego, co mnie spotka, co powiedzą inni. To mnie paraliżowało. W takiej sytuacji tracisz poczucie swojej kobiecości, wartości - zdradziła w rozmowie z magazynem.

Jak swoje prywatne emocje wszystkie bohaterki przeniosą na plan serialu? Zapraszamy jesienią!

„Zawsze warto” od 4 września w środę o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Katarzyna Zielińska: Czerpię siłę z nowej roli w „Zawsze Warto”
Julia Wieniawa: „Zawsze Warto” walczyć o siebie

Komentarze
© Polsat 2020