2019-05-17

Mistrz tańca Jan Kliment! Trzecia wygrana z rzędu

0

Wiosną 2019 roku sięgnął po zwycięstwo w „Tańcu z Gwiazdami” z Joanną Mazur. To kolejny wielki sukces Jana Klimenta w programie. Czeski tancerz poprowadził trzecią z rzędu partnerkę do Kryształowej Kuli i nagrody głównej. Rok wcześniej była to Beata Tadla, a wiosną 2017 roku Natalia Szroeder. Czy wystąpi w kolejnej edycji i znów będzie faworytem?

Byli ulubieńcami wielu widzów i dopięli swego. Po pełnej wzruszeń edycji pokochała ją cała Polska, a Jan Kliment wspaniale towarzyszył lekkoatletycznej mistrzyni świata w drodze do kolejnego sukcesu. Niewidoma Joanna Mazur mogła na nim polegać i odkrywać wspaniały świat tańca, a przy okazji udowadniać, że niemożliwe nie istnieje. Na długo zapamiętamy ich walkę o zwycięstwo.

Ceniony specjalista od tańców standardowych oraz latynoamerykańskich świętuje trzeci triumf z rzędu. Ta wspaniała passa zaczęła się dwa lata temu, gdy ze łzami w oczach gratulował i dziękował Natalii Szroeder. Po wielu latach w Polsce, kilku drugich i trzecich miejscach, Jan Kliment dopiero wtedy wszedł na taneczny szczyt „Dancing with the Stars” w naszym kraju.

Wiosną 2018 roku potwierdził klasę i doprowadził do wygranej znaną dziennikarkę Beatę Tadlę. - To dzięki państwu Beata nauczyła się tańczyć - podkreślił wówczas skromnie. - Byłam przeczołgana równo. Nie było taryfy ulgowej - potwierdziła zdobywczyni Kryształowej Kuli, wskazując, jak wymagającym nauczycielem jest Jan Kliment. Tak, bo zwycięstwo często rodzi się w bólach, a potrójne oznacza absolutne mistrzostwo! Gratulacje!

Oglądaj w IPLA.TV: „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - sezon 9, odcinek 11

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Dla kogo Kryształowa Kula? Oto finaliści „Tańca z Gwiazdami”!
„Taniec z Gwiazdami”: Nie ma dla nich miejsca w półfinale
Oni odpadli w filmowym odcinku „Tańca z Gwiazdami”
Im już dziękujemy! W „Tańcu z Gwiazdami” zostało pięć par
To ich ostatni odcinek „Tańca z Gwiazdami”. Pełen wspomnień!
„Taniec z Gwiazdami”: Bajkowe pożegnanie z kolejną parą
Usłyszeli „arrivederci” i odpadli z „Tańca z Gwiazdami”
Dla nich to koniec przygody z „Tańcem z Gwiazdami”
„Taniec z Gwiazdami” już bez dwóch pierwszych gwiazd

Komentarze
© Polsat 2020