2019-05-01

„Świat według Kiepskich” - odcinek 549: Latarenka

0

Cyca trafia piorun, kiedy wraca z pizzą dla Pupci. Okazuje się, że w jego ciele skumulowała się energia elektryczna. Rząd szykuje podwyżki, więc członkowie rodziny i sąsiedzi ciągle ładują Waldusiem urządzenia, a Kozłowski prosi go nawet, żeby pomógł mu podładować jego „intymne baterie”.

Jak Jolasia jest głodna, to choćby pioruny waliły. - Waldemar, a gdzie Ty jesteś z pizzą tą - wypytuje męża przez telefon. - Zdejmij katankę. Katanką okryj. Cóż z tego, że zmokniesz? - mówi. Gdy nagle w Cyca uderza błyskawica, sąsiedzi próbują go ratować, tylko Paździoch uważa, że usmażył mu się mózg. Halinka wzywa pogotowie, ale lekarz stwierdza, że nic się nie stało.

Z Waldusiem dzieje się jednak coś dziwnego. Kiepska nawet prosi męża, żeby ten polał mu kieliszek na uspokojenie. - Aaa! Mamuś, tatuś, Walduś się świeci! - krzyczy nagle Jolasia. Janusz Marian Paździoch przeprowadza szybki test i stawia diagnozę, a cała rodzina zaczyna korzystać z Cyca, jak z elektrycznego gniazdka. Podłączają się do niego, żeby ładować smartfona i komputer, uruchomić suszarkę i odkurzacz, a nawet włączyć telewizor.

Ferdek ogląda reportaż o podwyżkach prądu. Wszystkie urządzenia w domu Kiepskich mają jednak teraz darmowe zasilanie. Walduś chętnie dzieli się swoją mocą. Nawet Paździoch i Boczek korzystają z jego umiejętności, a prezes Kozłowski prosi go, żeby pomógł mu... naładować witalne baterie. - Czasem latarenka gaśnie - prosi.

Do czego to może doprowadzić? Czy Walduś się w końcu wyczerpie?

Oglądaj w IPLA.TV: „Świat według Kiepskich” - odcinek 549

Świat według Kiepskich w środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Świat według Kiepskich” - odcinek 548: Człowiek bez planu
„Świat według Kiepskich” - odcinek 547: Alternatywy 3/4
„Świat według Kiepskich” - odcinek 546: Hotel
„Świat według Kiepskich” - odcinek 545: W poszukiwaniu straconego czasu
„Świat według Kiepskich” - odcinek 544: Troll

Komentarze
© Polsat 2020