2019-04-10

„Świat według Kiepskich” - odcinek 546: Hotel

0

Mieszkańcy wpadają na pomysł założenia w kamienicy hotelu. Chcą wykorzystać do tego pustostan naprzeciwko toalety. Przewidują, że będą mogli w ten sposób dzielić się sporymi zyskami. Każda rodzina ma jednak inną wizję na zagospodarowanie tej przestrzeni. A to już pretekst do wielkiej awantury. Co z niej wyniknie?

Halina w środku nocy słyszy podejrzane odgłosy dochodzące z toalety. Okazuje się, że w klozecie śpiewa prawosławny pop, który zamieszkuje pustostan. Kobieta jest przerażona i alarmuje Paździochów. Następnego dnia wychodzi na jaw, że to Boczek zaprosił duchownego i wynajął mu pomieszczenie. Sąsiedzi są wściekli i każą mu oddać pieniądze.

Marian i Helena oraz Halina z Ferdkiem za namową Janusza postanawiają otworzyć w pustostanie hotel. Są zachwyceni tym pomysłem i postanawiają zrobić tam remont. Ferdek rozdziela obowiązki każdemu członkowi rodziny, a sam postanawia zająć się koordynacją prac.

Paździochowie przedstawiają własną wizję na na ten przybytek. Chcą, żeby pomieszczenie było nowoczesne i wyglądało na bogate. Pieniądze zamierzają pobierać za godziny pobytu. Ten pomysł nie podoba się jednak Kiepskim, którzy chcą, żeby pomieszczenie było staromodne i swojskie. Dochodzi między nimi do sprzeczki. I to wcale nie małej!

Czy hotel ruszył i zaczął przyciągać gości? Co postanowili sąsiedzi?

Oglądaj w IPLA.TV: „Świat według Kiepskich” - odcinek 546

Świat według Kiepskich w środę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Świat według Kiepskich” - odcinek 545: W poszukiwaniu straconego czasu
„Świat według Kiepskich” - odcinek 544: Troll
„Świat według Kiepskich” - odcinek 543: Poniżej pasa 
„Świat według Kiepskich” - odcinek 542: Nasz człowiek z Paragwaju 
„Świat według Kiepskich” - odcinek 541: Marian ma syna 

Komentarze
© Polsat 2020