2019-04-25

„Przyjaciółki” - odcinek 155: Test na ojcostwo Klary

0

Wiktor nie chce zrobić dziecku badań DNA, więc Patrycja bierze sprawy w swoje ręce. Wbrew woli mężczyzny zanosi do kliniki próbki, które mają potwierdzić, czy zgodnie z wersją Wiki Klara jest jego córką. Czy Patrycja nie pożałuje tej decyzji? I co słychać u reszty serialowych „Przyjaciółek”: Anki, Doroty, Ingi i Zuzy?

Patrycja dochodzi do wniosku, że działała zbyt impulsywnie w sprawie Wiktora i córki Wiki. Zaczyna godzić się z faktem, że rozstanie się z mężczyzną. Dlatego nie chce zbyt mocno angażować się w jego życie. Mimo to proponuje mu wykonanie testu na ojcostwo. Wiktor jest jednak scpetyczny. Uważa, że to może tylko jeszcze bardziej zaszkodzić całej sprawie. Patrycja długo się waha, aż w końcu ukradkiem idzie przeprowadzić badanie bez wiedzy Wiktora.

Inga coraz wyraźniej odczuwa, że układ, w jaki weszła z Maksem, jest nie dla niej. Bezskutecznie próbowała wzbudzić w nim zazdrość i doszła do wniosku, że mężczyzna nigdy nie wykaże takiego zainteresowania, na jakim jej zależy. Los zaczyna jej jednak sprzyjać. Maks odwołuje randkę, kiedy z niezapowiedzianą wizytą wpada jego mama. Inga radzi się Anki, która sugeruje, by poszła do niego mimo to. Dzięki temu poznaje mamę kochanka, co mogłoby okazać się krokiem milowym w ich relacji. Okazuje się jednak krokiem wstecz, co bardzo Ingę rozczarowuje…

Jasiek wyznał Zuzie, że zdradził ją z Darią. Żona nie chce znać szczegółów. - Jesteś wspaniałą kobietą Zuza. Nie dorastam ci do pięt - kaja się mąż. Bankierka nie może na to patrzeć, a jednocześnie sama nie potrafi zdobyć się na wyjawienie Jaśkowi prawdy o swoim skoku w bok. Tymczasem Chris chce jeszcze raz zobaczyć się z Zuzą przed wyjazdem do Stanów. Zuza radzi się przyjaciółek, co ma zrobić, ponieważ Jasiek stwierdził, że wolałby nie wiedzieć, gdyby go zradziła, bo nie wie, czy potrafiłby wybaczyć. Mimo to Zuza decyduje się na szczerość.

Paweł nieoczekiwanie zaprasza Ankę na randkę. Wspólnie spędzają miło czas i zaskakująco dobrze się dogadują. Na koniec Anka zaprasza Pawła do swojego nowego mieszkania. Wygląda na to, że ich uczucie ma szansę się odrodzić. Anka jest też podekscytowana w związku ze zmianą pracy. Przed nią pierwszy lot w roli stewardessy. Ale zanim go odbędzie, musi jeszcze na chwilę zajrzeć do kancelarii, w której do niedawna pracowała. Jedzie tam w drodze na lotnisko w uniformie stewardessy. I robi duże wrażenie na były współpracownikach. Coraz mocniej utwierdza się w przekonaniu, że postąpiła słusznie, stawiając na zmiany w swoim życiu.

Dorota długo lekceważyła sugestie Ingi, ale w końcu zaczyna podejrzewać Maksa o to, że jest oszustem. Mężczyzna podejrzanie dobrze gotuje i ma psa jak ze zdjęcia w portalu randkowym. Jak młoda zamożna wdowa wybrnie z tej sytuacji?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 155

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 154: Inga na lekcji uwodzenia u Doroty
„Przyjaciółki” - odcinek 153: Zuza wie, z kim spał Jasiek!
„Przyjaciółki” - odcinek 152: Anka wyprowadziła się z domu!
„Przyjaciółki” - odcinek 151: Zdrada ujdzie jej na sucho?
„Przyjaciółki” - odcinek 150: Wśród erotycznych wibracji

Komentarze
© Polsat 2020