2019-04-11

„Przyjaciółki” - odcinek 153: Zuza wie, z kim spał Jasiek!

0

Nie chciała drążyć tematu zdrady, ale los pokrzyżował jej plany. Ciekawość było bardzo silna i bankierka długo nie potrafiła odpuścić. Za wszelką cenę chciała wiedzieć, kim jest kochanka jej męża. Kiedy w końcu postanowiła odpuścić sobie zazdrosne śledztwo, przypadkiem zauważyła coś, co dało jej mocno do myślenia. A co u innych bohaterek serialu „Przyjaciółki”? Dramaty i życiowe zakręty, czy może wreszcie wychodzą na prostą?

Zuza próbuje wyciągnąć od Stefy informację, z kim zdradził ją Jasiek. Stefa stanowczo nalega jednak na zamknięcie tego rozdziału i skupienie się na dobrych stronach ich związku. Zuzę dręczy nieświadomość, cały czas jest podminowana i dąży do kłótni z Jaśkiem.
- To nie jest takie proste Stefa. Nie potrafię zapomnieć, nie umiem tego oddzielić kreską. Ja tam walczyłam o życie, a on się tu zabawiał z jakąś… - wyrzuca z siebie bankierka.
- Twoja zdrada też była konsekwencją twojej choroby. W emocjach robi się różne rzeczy - przerywa jej Stefa.
Kiedy Zuza postanawia w końcu odpuścić przeszłe grzechy i skupić się na tym, co tu i teraz, nieoczekiwanie wpada na trop przelotnego romansu ukochanego. Czy będzie potrafiła przymknąć na to oko?

Inga wraca z Hanią z Zakopanego. Dziewczynka z usztywnioną nogą zapowiada kategorycznie, że kończy ze sportem raz na zawsze. A Andrzej jest pod dużym wrażeniem nowych znajomości Ingi. Próbuje wyciągnąć od byłej żony, kto pomógł jej załatwić ekspresowy transport w góry helikopterem pogotowia ratunkowego. - Ordynatora poderwałaś czy jakiegoś ministra? - pyta zaczepnie mężczyzna. - Ty już lepiej idź, jak miałeś iść - odpowiada z satysfakcją Inga. Satysfakcja nie jest jednak pełna, bo cóż jej po imponowaniu byłemu partnerowi, kiedy obecny kochanek nie wykazuje zaangażowania? - Daj spokój, każdemu bym pomógł - twierdzi, kiedy Inga dzwoni, by mu podziękować.

Bliscy Anki coraz mocniej odczuwają jej brak w domu. - Mam nadzieję, że ten cyrk niedługo się skończy - mówi zniecierpliwiony Paweł. Wygląda jednak na to, że jego żonie coraz bardziej podoba się „na wolności”. I że zamierza poszerzać granice tej wolności, bo coraz mniej podoba się jej nie tylko w domu, lecz także w pracy. A to za sprawą nowej pracownicy, Aldony, która nastawiła przeciw niej szefa, Tomasza. Anka myśli o dużych zmianach w swoim życiu i zamierza ogłosić to przyjaciółkom. Jak daleko się posunie? Czy zdecyduje się na radykalne zmiany, o których myśli chyba coraz bardziej intensywnie?

Po odkryciu kłamstwa Patrycji Wiktor oznajmia jej, że dla nich to już koniec. - Dasz sobie radę, jesteś dorosła. A Klara jest moim jedynym dzieckiem - mówi rozgoryczony mężczyzna. Patrycja opowiada wszystko dziewczynom, które próbują ją pocieszyć i sugerują, że być może powinni się rozstać. Patrycja postanawia jednak wszystko naprawić. Zamierza spotkać się z Wiką, by mogły sobie wszystko wyjaśnić. Przypadkiem podsłuchuje jej kłótnię z Kają - drugą córką Wiktorii. Patrycja drąży temat i odkrywa fakt, który może wiele zmienić. I to nie tylko w jej życiu.

Dorota angażuje się w pomoc chorej na białaczkę sześciolatce. Zachęca ją do tego jej przystojny adorator. Kobieta o wielkim sercu zamierza poruszyć niebo i ziemię, by pomóc dziewczynce. Nie wykonuje jednak przelewu na konto, na co liczył mężczyzna, a organizuje zbiórkę maskotek i umawia dziewczynkę na wizytę u znajomego onkologa… Co z tego wyniknie? Jak z trudnej sytuacji wybrnie przebiegły uwodziciel?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 153

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 152: Anka wyprowadziła się z domu!
„Przyjaciółki” - odcinek 151: Zdrada ujdzie jej na sucho?
„Przyjaciółki” - odcinek 150: Wśród erotycznych wibracji
„Przyjaciółki” - odcinek 149: Tylko biznes, czy też namiętność?
„Przyjaciółki” - odcinek 148: Czy Wiktoria nie da za wygraną

Komentarze
© Polsat 2020