2019-03-28

„Przyjaciółki” - odcinek 151: Zdrada ujdzie jej na sucho?

0

Zuza przespała się z Chrisem. Czy przyzna się ukochanemu? Że nie jest święta, o tym wiadomo od dawna. Ale tak śmiały krok wydawał się nierealny, odkąd jest szczęśliwą żoną i matką. Chwila zapomnienia może ją wiele kosztować. Będzie potrafiła to ukryć? A może zdecyduje się opowiedzieć o wszystkim Jaśkowi? I co słychać u pozostałych bohaterek serialu „Przyjaciółki”?

Zuza spędziła upojną noc z mężczyzną, któremu wiele zawdzięcza. Nad ranem zorientowała się, że to był poważny błąd. Bez skrupułów szybko kończy tę relację. Gdy wraca do domu, ma jednak ogromne wyrzuty sumienia. Jest rozdarta, nie wie czy wyznać Jaśkowi prawdę. Musi zasięgnąć rady przyjaciółek.

Paweł zaskakuje Ankę - chce się natychmiast wyprowadzić, aby być daleko od Marianny. Uważa, że to najskuteczniejszy sposób walki z nowym uczuciem. Anka kategorycznie odmawia i wścieka się na jego samolubne podejście do tematu. Tymczasem sąsiedzi, Paweł i Marianna, składają Ance i Pawłowi wizytę. Chcą wspólnie oblać rocznicę ich ślubu. Anka niechcący wylewa na Mariannę barszcz. Paweł uważa, że jego żona zrobiła to umyślnie, by zemścić się na sąsiadce.

Inga czuje, że zaczyna jej zależeć na Maksie. Mimo to próbuje grać niedostępną. Niestety, nie przynosi to zamierzonego rezultatu. Jest na siebie zła. W końcu umawia się z Maksem i - za radą - Doroty zamierza go uwieść, spędzając z nim noc nie do zapomnienia.

Ku wielkiemu niezadowoleniu Patrycji Wika regularnie zabiera Klarę na spacery. Wiktor uważa, że Patrycja przesadza i jest przewrażliwiona. Jego zdaniem Wika, jako matka, ma prawo do kontaktów z córką. W trakcie jednej z wizyt Wiki, Klara zaczyna zanosić się płaczem. Patrycja jest przekonana, że Wika upuściła dziewczynkę. Wszyscy razem z Wiktorem jadą do szpitala na badania. Patrycja nie czuje znikąd wsparcia. Uważa, że wszyscy biorą ją za histeryczkę.

Tymczasem Dorota spotyka się z niedawno poznanym adoratorem, który okazuje się… spłukany. A to zupełnie nie w jej stylu. Mężczyzna to wyczuwa, wymyśla historyjkę o kradzieży samochodu oraz portfela i zabiera Dorotę na spacer. Ona nie zwykła jednak chodzić po mieście pieszo. Udają się więc do drogiej restauracji, w której to on zamierza za wszystko zapłacić, mimo że nie ma grosza przy duszy. Co z tego wynikło?

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 151

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil serialu „Przyjaciółki” na Instagramie - @przyjaciolkipolsat

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 150: Wśród erotycznych wibracji
„Przyjaciółki” - odcinek 149: Tylko biznes, czy też namiętność?
„Przyjaciółki” - odcinek 148: Czy Weronika nie da za wygraną
„Przyjaciółki” - odcinek 147: Pozorna mała stabilizacja
„Przyjaciółki” - odcinek 146: Zuza na ślubnym kobiercu

Komentarze
© Polsat 2020