2019-03-19

„Ślad” - odcinek 42: Inspektor Lisowski w opałach

0

Podczas wyprawy do lasu student Wojtek Szmit zostaje oskarżony o zgwałcenie i zamordowanie swojej koleżanki - Ewy Łazarskiej. Komu zależało na śmierci dziewczyny? Śledztwo zaczyna obracać się w nieoczekiwaną stronę .

Chłopak nie przyznaje się do winy. Wiadomo jednak, że Wojtek był zazdrosny o Ewę. - Widziałem, jak on wkładał ci język w ucho! - grzmiał podczas awantury, która miała miejsce kilka godzin przed morderstwem. Para była poważnie pokłócona.

Chcąc wyjaśnić całą sytuację, bierze na zakładników pozostałych uczestników wycieczki. Na miejscu zjawia się inspektor Jędrzej Lisowski. - Gówniarz zaczął strzelać - funkcjonariusz Centralnego Wydziału Śledczego w emocjonalny sposób relacjonuje przez telefon przebieg zdarzenia. Sam zostaje ranny podczas próby zatrzymania uzbrojonego studenta. - Sam przesłucham tego skurwiela - deklaruje wściekły komisarz Walczak.

Dzięki sprytnym działaniom Lisowskiego udaje się ustalić, że chłopak nie popełnił zbrodni. Natomiast oskarżany przez Wojtka o gwałt Daniel Fedowski okazuje się gejem. Przetrzymywany jako zakładnik Jędrzej Lisowski nawiązuje trudną grę z porywaczem. Przypuszcza, że sprawcą zbrodni jest inny student, który zemścił się w ten sposób za to, że dziewczyna odkryła plagiat w jego pracy zaliczeniowej.

Jaka jest prawda? Czy Lisowski wyjdzie cało z awantury?

Oglądaj w IPLA.TV: „Ślad” - odcinek 42

Ślad od poniedziałku do czwartku po godz. 22:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Ślad” - odcinek 41: Włamania wymykają się spod kontroli
„Ślad” - odcinek 40: Genetyk ma coś do ukrycia
„Ślad” - odcinek 39: Mroczna tajemnica zakładu pogrzebowego
„Ślad” - odcinek 38: Podwójne życie szanowanego prawnika
„Ślad” - odcinek 37: Czapka niewidka

Komentarze
© Polsat 2021