2019-03-15

„Pierwsza miłość”: Czy Piotrkowi uda się uwieść Melkę?

0

Po zakończeniu związku policjantka staje się celem dla lowelasa. Jak zakończą się miłosne podchody Piotrka? Czy Melka ulegnie nagabywaniu nowego znajomego? Czy ten wątek na dłużej zaistnieje w serialu „Pierwsza miłość”?

Po wielu miesiącach Paweł wreszcie decyduje się definitywnie zakończyć wszystkie sprawy, które łączą go z Melką. Oddaje jej klucze do mieszkania, czym zaskakuje byłą partnerkę. Policjantka nie chce mieszkać sama, dlatego zamieszcza w magazynie „YOLO” ogłoszenie o wynajmie pokoju. Zdecydowanie i pewność siebie dziewczyny bardzo imponują Piotrkowi, który widząc anons postanawia skorzystać z okazji i wprowadzić się do Melki.

Przekonany o tym, że dziewczyna nie oprze się jego wdziękom decyduje się iść na całość. Podczas jednej z pierwszych nocy w mieszkaniu zakrada się do sypialni. Przerażona zachowaniem współlokatora Melka postanawia jasno określić zasady ich wspólnego mieszkania.

Czy podchody Piotrka przyniosą zamierzony efekt? Czy Melka po rozstaniu z Pawłem znajdzie pocieszenie w ramionach nowego współlokatora? Mieszkaniowe perypetie w najbliższych odcinkach „Pierwszej miłości” o godz. 18:00 na antenie Polsatu oraz w IPLA.TV.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Pierwsza miłość”: Emilka walczy o życie po pożarze!
„Pierwsza miłość”: Marysia ma sobowtóra! Co z tego wyniknie?
„Pierwsza miłość” zaskoczy widzów. Co zobaczymy wiosną?

Komentarze
© Polsat 2020