2019-03-10

Nowi bohaterowie w „W rytmie serca”. Zostaną na dłużej?

0

Marcin Rogacewicz i Aleksandra Domańska dołączyli do obsady serialu Telewizji POLSAT. W jakie postaci się wcielają? Jak ważne role odegrają w życiu pozostałych mieszkańców Kazimierza Dolnego nad Wisłą? Czy polubią to urokliwe miejsce i zostaną w nim na dłużej?

Marcin Rogacewicz wciela się w Marka - żołnierza, który wraca z misji za granicą i odkrywa, że ukochana żona Ula (Ewelina Gnysińska) ma romans z jego bratem Filipem (Adam Bobik). Jak potoczy się rodzinne spotkanie, gdy zdrada wyjdzie na jaw? Czy Marek wybaczy żonie? Jak ich relacje wpłyną na mieszkańców Kazimierza Dolnego?

Z kolei Adam (Mateusz Damięcki) pozna przypadkiem atrakcyjną Helenę (Aleksandra Domańska). I już przy pierwszym spotkaniu dosłownie… zwali dziewczynę z nóg! Lekarz podczas porannego spaceru rzuci Rubinowi frisbee i niechcący trafi nieznajomą w głowę. Nie tylko nabije jej guza, lecz także zniszczy garsonkę. I to tuż przed ważnym spotkaniem. Jak to się skończy? Czy Helena namiesza w życiu doktora Żmudy?

Helena pojawia się bowiem w Kazimierzu, by porozmawiać z ojcem Stanisławem (Mariusz Bonaszewski). Dziewczyna wspólnie ze swoim partnerem Aleksandrem (Piotr Nerlewski) podejmuje się renowacji podziemi pod klasztorem. Wygląda więc na to, że zostanie w Kazimierzu na dłużej...

Jak potoczą się losy bohaterów? Staną się przyjaciółmi czy wrogami? A może między nimi zaiskrzy?

Oglądaj w IPLA.TV: „W rytmie serca” - odcinek 42

W rytmie serca w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „W rytmie serca” na Instagramie - @wrytmieserca.official

Zobacz także:
Kryzys w związku Marysi i Adama! Czy nadal będą razem?
Piotr Polk opowiada o nowych odcinkach „W rytmie serca”
Ela Romanowska odsłania kulisy serialu „W rytmie serca”
Romantyczny spacer i... Szarek zaskakuje Ewę. Pozytywnie?
Beniamin nadal na wolności! Czy Maria zacznie brać leki?
Prawda wychodzi na jaw! Czy Agnieszka wybaczy kłamstwo?
Nowe odcinki „W rytmie serca”. Marysia walczy o życie!

Komentarze
© Polsat 2020