2019-03-09

Kryzys w związku Marysi i Adama! Czy nadal będą razem?

0

Para głównych bohaterów „W rytmie serca” odzyskuje równowagę, ale tylko pozornie... Urocza pielęgniarka z przychodni doktora Zycha po ataku Beniamina nadal jest w ciężkim szoku i przechodzi traumę. Nie może dojść do porozumienia z Adamem, który stara się do niej dotrzeć i jak najlepiej o nią zatroszczyć. Sytuacja zmienia się jednak, gdy Maria spotyka się z bratem Wery. Co z tego wyniknie?

Nad związkiem Adama  i Marysi zawisły czarne chmury. Kobieta wciąż nie może dojść do siebie po ataku Beniamina. Para nie jest w stanie wypracować porozumienia. Zdesperowany doktor Żmuda rzuci w końcu do partnerki:
- Maryś, od tygodnia próbuję jakoś się przebić, dotrzeć do ciebie, złapać kontakt. Nic, ściana! Powiedz mi, co robię nie tak? Jak mogę to naprawić, jak ci pomóc?

Ukochana niestety znów go odepchnie i wykrzyczy mu w twarz:
- Nie możesz mi pomóc! Tego nie da się naprawić. Mnie się już nie da naprawić, rozumiesz to? Nigdy już nie będę dawną Marią, którą tak bardzo chcesz odzyskać!

 

Niespodziewanie Biernacka znajdzie jednak nowego przyjaciela - Piotra Nowackiego. On jako jedyny zrozumie, przez co dziewczyna przechodzi i czule powie:
- Siedziałem pięć lat w więzieniu, pamiętasz? I nie byłem tam szczególnie lubiany, delikatnie rzecz ujmując. Do dzisiaj nie umiem przespać spokojnie nocy. Ale żyję, funkcjonuję. Będzie lepiej. Tyle mogę ci obiecać…

Czy Adamowi i Marii uda się wreszcie znaleźć wspólny język i zażegnać kryzys? Jaką rolę w życiu Marii będzie odgrywał Piotr?

Oglądaj w IPLA.TV: „W rytmie serca” - odcinek 42

W rytmie serca w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „W rytmie serca” na Instagramie - @wrytmieserca.official

Zobacz także:
Ela Romanowska odsłania kulisy serialu „W rytmie serca”
Piotr Polk opowiada o nowych odcinkach „W rytmie serca”
Romantyczny spacer i... Szarek zaskakuje Ewę. Pozytywnie?
Beniamin nadal na wolności! Czy Maria zacznie brać leki?
Prawda wychodzi na jaw! Czy Agnieszka wybaczy kłamstwo?
Nowe odcinki „W rytmie serca”. Marysia walczy o życie!

Komentarze
© Polsat 2020