2019-03-08

Ela Romanowska odsłania kulisy serialu „W rytmie serca”

0

Aktorka w specjalnej rozmowie z POLSAT.PL o produkcji Telewizji POLSAT. Ela Romanowska ujawnia, jak pracuje się na planie z Piotrem Fronczewskim, opowiada o ekipie „W rytmie serca”, a także zdradza, co czeka serialową Ewę. Czy recepcjonistka odnajdzie szczęście u boku posterunkowego Szarka?

Ela Romanowska wyjawiła, że na planie serialu często się zdarza, że koledzy mylą jej prawdziwe i serialowe imię. - Sam pan Piotr Fronczewski się myli i to w trakcie nagrywania sceny! Często mówi do mnie: Pani Elu, proszę podać mi recepty - opowiada z uśmiechem aktorka.

Odtwórczyni roli Ewy zdradziła również, że wszystkie kobiety serialu uwielbiają Piotra Fronczewskiego, czyli doktora Zycha. - Zdradzę sekret, wszystkie się w nim kochamy, jak jeden mąż - żartowała aktorka. - Czasami trzeba nawet uważać, bo prawie dochodzi do bójek - śmiała się Ela Romanowska, opowiadając o tym, że każda z pań chce podawać aktorowi herbatę. - Atmosfera na planie jest naprawdę bardzo luźna i jednocześnie gorąca. To dlatego, że jest to niezwykła ekipa. Ten serial nie byłby tak dobry bez tych wszystkich ludzi z produkcji - twierdzi serialowa Ewa.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Oj będzie się działo 😉

Post udostępniony przez W rytmie serca (@wrytmieserca.official)

Fani serialu z pewnością wiedzą jak długą drogę musiał przejść Szarek, by zdobyć serce Ewy. Ale czy uda im się utrzymać związek? - Trzeba przyznać, że ta dwójka to niezłe ancymony. Do niedawna porównywaliśmy ich do żurawia i czapli, bo kiedy jedno chciało, to drugie nie miało ochoty, a gdy drugie chciało, to pierwszemu się odechciało - powiedziała aktorka. - To są energetyczne i charakterystyczne osoby, a Ewa jest bardzo silna. Miała dotychczas wyobrażenia o wymarzonym mężczyźnie. Szarek nie był taką osobą, ale okazało się, że miłość była na wyciągnięcie ręki - skwitowała.

- Czy tych dwoje stanie na ślubnym kobiercu? - zapytała enigmatycznie Ela Romanowska. - Ci, którzy oglądają serial, wiedzą dobrze, że początki nie były najlepsze, bo kto w prezencie wręcza kobiecie… rybę? Zobaczymy jak to będzie - zakończyła tajemniczo aktorka.

Oglądaj w IPLA.TV:  Ela Romanowska zdradza kulisy „W rytmie serca”. Co czeka Ewę i Szarka?

W rytmie serca w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „W rytmie serca” na Instagramie - @wrytmieserca.official

Zobacz także:
Piotr Polk opowiada o nowych odcinkach „W rytmie serca”
Romantyczny spacer i... Szarek zaskakuje Ewę. Pozytywnie?
Beniamin nadal na wolności! Czy Maria zacznie brać leki?
Prawda wychodzi na jaw! Czy Agnieszka wybaczy kłamstwo?
Nowe odcinki „W rytmie serca”. Marysia walczy o życie!

Komentarze
© Polsat 2020