2019-03-02

Beniamin nadal na wolności! Czy Maria zacznie brać leki?

0

Drugi odcinek czwartego sezonu „W rytmie serca” trzymał w napięciu. Maria jest przerażona faktem, że nadal nie udało się schwytać chorego psychicznie Beniamina. Adam nie wie jak jej pomóc i szuka wsparcia u doktora Zycha. Co zrobi lekarz? Czy podejmie decyzję, aby przepisać kobiecie leki nasenne?

Policja wciąż szuka Beniamina, który po porwaniu Marysi zdołał uciec. Kobieta nie czuje się bezpieczna. Czy przyjaciele i bliscy zdołają jej pomóc?

Adam, widząc zachowanie ukochanej, zaczyna się niepokoić. W przychodni zwierza się Zychowi:
- Siedzi w domu, boi się każdego dźwięku. Nie wiem już, co robić! Żeby chociaż ze mną porozmawiała. Najgorsze to patrzeć, jak ją to zżera od środka.

Zych odwiedza Marię w domu, a Biernacka wyznaje mu, że od ataku Beniamina prawie nie zmrużyła oka i prosi o leki na sen.
- Parę razy udało mi się zasnąć na chwilę, ale boję się choćby zamknąć oczy, bo to wszystko wtedy wraca. Jego twarz, ta piwnica… Jakby to się wcale nie skończyło!

Jej stan i zachowanie mogą budzić coraz większy niepokój.
- Jestem już tak zmęczona tym paraliżującym strachem! Nie potrafię wyobrazić sobie wyjścia z domu. Słyszę kroki na schodach i przestaję oddychać, bo myślę, że to on po mnie idzie!

Czy doktor Zych zdecyduje się na wypisanie recepty? A jeśli tak, to czy leki wystarczą, aby Maria odzyskała równowagę?

Oglądaj w IPLA.TV: „W rytmie serca” - odcinek 41

W rytmie serca w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „W rytmie serca” na Instagramie - @wrytmieserca.official

Zobacz także:
Prawda wychodzi na jaw! Czy Agnieszka wybaczy kłamstwo?
Nowe odcinki „W rytmie serca”. Marysia walczy o życie!

Komentarze
© Polsat 2020