2019-03-07

Piotr Polk opowiada o nowych odcinkach „W rytmie serca”

0

Aktor zdradził, jakie losy czekają jego serialowego bohatera. W życiu doktora Kowalczyka pojawiła się nowa miłość. Czy związek lekarza i siostry Adama Żmudy ma szanse przetrwać? Czy Robert wróci na stałe do pracy w szpitalu w Jabłonowie? Tego dowiedzieliśmy się ze specjalnej rozmowy dla POLSAT.PL oraz IPLA.TV.

Serialowy lekarz nie ma łatwego życia uczuciowego. W pierwszych dwóch sezonach można było obserwować rozpad jego związku z Marią. Po tym, gdy do Kazimierza Dolnego przyjechał Adam, w sercu pięknej pielęgniarki rozpaliło się na nowo uczucie, którym darzyła mężczyznę wiele lat wcześniej. Robert musiał przełknąć gorzki smak porzucenia tuż przed ślubem. Kiedy w końcu otrząsnął się po rozstaniu, na jego drodze pojawiła się Agnieszka, która przyjechała z Kanady. Sytuacja nie jest jednak łatwa, ponieważ kobieta jest mężatką, ma syna i jest siostrą Adama, który z pewnością nie należy do grona przyjaciół doktora Kowalczyka. Czy ten związek ma szanse?

- Chciałbym powiedzieć, że pod sprawnymi palcami chirurga Roberta wszyscy przeżyją. Ale czy przeżyje jego miłość? - pytał enigmatycznie aktor w rozmowie z POLSAT.PL oraz IPLA.TV. Piotr Polk podkreśla, że po tym, ile przeszła jego postać, wreszcie może się zaangażować w nowy związek. - Agnieszka pojawiła się na drodze Roberta, a ja jako serialowy doktor Kowalczyk jestem człowiekiem wolnym, więc nic w tym złego - powiedział.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Stworzeni dla siebie?

Post udostępniony przez W rytmie serca (@wrytmieserca.official)

Piotr Polk zdradził także, że ten związek bardzo mocno namiesza w serialu „W rytmie serca”. - To wszystko skomplikuje zarówno życie Agnieszki, jak i Roberta. Na ile? Powiem: na dużo - skwitował aktor.

Wyjawił także, że Robert już na stałe zagości w szpitalu w Jabłonowie, ale będzie jednocześnie pracował w przychodni. - Moja postać wróciła na stare śmieci, czyli tam, gdzie czuje się jak ryba w wodzie. Ale każda ryba umiera, gdy nie ma powietrza. A dla Roberta powietrzem są kobiety - podkreślił Piotr Polk.

Czy doktor Robert Kowalczyk nareszcie znajdzie ukojenie w ramionach ukochanej Agnieszki? Czy uda się im stworzyć trwały związek?

Oglądaj w IPLA.TV: Piotr Polk o nowych odcinkach serialu „W rytmie serca”

W rytmie serca w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „W rytmie serca” na Instagramie - @wrytmieserca.official

Zobacz także:
Romantyczny spacer i... Szarek zaskakuje Ewę. Pozytywnie?
Beniamin nadal na wolności! Czy Maria zacznie brać leki?
Prawda wychodzi na jaw! Czy Agnieszka wybaczy kłamstwo?
Nowe odcinki „W rytmie serca”. Marysia walczy o życie!

Komentarze
© Polsat 2020