2019-03-08

„Taniec z Gwiazdami”: Michał Malitowski leczy kontuzję

0

Popularny juror ogłosił, że na czas rekonwalescencji musi opuścić program. Znakomity tancerz był członkiem jury we wszystkich dotychczasowych edycjach „Dancing with the Stars”. W tej odsłonie programu nie będzie jednak w stanie dołączyć do sędziowskiego grona. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i oceniania uczestników najlepszego tanecznego show w Polsce!

„Doświadczam pierwszej w swoim życiu poważnej kontuzji, okazało się też, że moja rekonwalescencja będzie wymagała dłuższego czasu niż zakładałem. Dlatego proszę przyjąć moje przeprosiny w związku z rezygnacją z zawodowych zobowiązań. Aktualnie muszę skupić się na moim zdrowiu i fizjoterapii” - napisał w mediach społecznościowych.

W powrocie do zdrowia wspierają go najbliżsi. Do codziennej pracy nad sobą motywuje rodzina, partnerka Joanna Leunis, a także cała społeczność „Dancing with the Stars”: ekipa, uczestnicy oraz liczna publiczność. Media społecznościowe zalały wyrazy współczucia i wsparcia dla jurora. „Życzę powrotu do zdrowia. Niech się goi dobrze. Proszę nie zapominać o witaminach. Czekamy cierpliwie i serdecznie na powrót. Przyniósł Pan do raju tańca poziom najwyższy. Dziękuję i pozdrawiam”, „Życzę zdrowia i to jednak jest duża strata dla TZG”, „Dużo zdrowia! Cierpliwości w rekonwalescencji i pogody ducha w procesie. Powodzenia!” - można przeczytać w komentarzach fanów.

Michał Malitowski to nie tylko wielokrotny mistrz świata, Europy i Polski w tańcu towarzyskim, wykładowca, nauczyciel i sędzia taneczny. Pełniąc funkcję członka jury przez osiem edycji „Tańca z Gwiazdami”, urósł do miana jednego z symboli programu. Podczas drugiego odcinka 9. edycji show Krzysztof Ibisz poinformował, że Michał Malitowski w tej odsłonie programu nie będzie w stanie dołączyć do sędziowskiego grona. Jego wielbiciele czekają już więc na kolejną edycję tanecznego show. W końcu juror zakończył swój post wymownym: „Do zobaczenia niebawem! Wasz Michał”. Oby jak najszybciej!

Oglądaj w IPLA.TV: „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - sezon 9, odcinek 2

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Justyna Żyła rozważa rezygnację z „Tańca z Gwiazdami”?!
Czadoman w szoku! Zatańczył lepiej, niż się spodziewał
Zaczęło się! Wielkie emocje w „Tańcu z Gwiazdami”
Kto z uczestników 9. edycji stresuje się najbardziej?
„Taniec z Gwiazdami”: Górale ruszają na podbój parkietu!

Komentarze
© Polsat 2019