2019-03-01

Kto z uczestników 9. edycji stresuje się najbardziej?

0

Jakie nastroje towarzyszą parom „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”? Zjada ich trema, a może są pewnie siebie? Bohaterowie wiosennej rywalizacji o Kryształową Kulę opowiedzieli POLSAT.PL i IPLA.TV o odczuciach związanych z debiutem w prestiżowym show.

Udział w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” to z pewnością duże wyróżnienie, ale też konieczność pokazania swoich tanecznych umiejętności na żywo przed milionami widzów oraz wymagającym jury. Czy związane z tym emocje są dla uczestników pozytywne? Jak sobie z nimi radzą?

- Jestem bardzo zestresowana. Mam wrażenie, że ostatnio w moim życiu tylko trenuję i śpię. A kiedy śpię, to i tak trenuję, ponieważ wszystko co związane z programem mi się śni - przyznała Dominika Tajner-Wiśniewska, której w show partneruje Wojtek Jeschke. - Występ w tym programie jest bardzo dużym wyzwaniem i w związku z tym wiąże się ze stresem - powiedziała wielbicielka sportów ekstremalnych. - Wbrew pozorom przygotowania do programu to naprawdę ciężka praca. Ufam, że wszystko się fajnie potoczy i zatańczę przynajmniej tak, jak na treningach - stwierdziła z nadzieją uczestniczka, za którą kciuki będzie trzymać cała rodzina, w tym mąż - wokalista Michał Wiśniewski.

- Jesteśmy trochę zestresowani pierwszym odcinkiem ze względu na ząb Pawła - przyznała przed debiutem Walerija Żurawlewa, odnosząc się do problemów stomatologicznych jej tanecznego partnera Czadomana. - Wykluczyło to nas z kilku treningów - dodał muzyk znany m.in. z przeboju „Ruda tańczy jak szalona”. - Boli mnie, ale obiecuję, że podczas programu na żywo dam z siebie wszystko - podkreślił Paweł Dudek. Charyzmatyczny artysta z pewnością nie rzuca słów na wiatr. Znany jest z żywiołowych koncertów i pełnego poświęcenia dla swoich fanów.

- Kiedy pomyślę sobie o tym piątku, i ostatecznym odliczaniu, to na pewno będę się stresował - zdradził Jakub Kucner, który na parkiecie pojawi się w towarzystwie Lenki Klimentovej. - Zdenerwowanie jest zawsze - akcentowała tancerka. Jej zdaniem Jakub jest jednak na tyle pojętnym uczniem, że powinien odnaleźć się w nowej roli. Tym bardziej, że występy przed szerokim gronem nie są dla niego czymś nowym. Mister Polski 2017 brał udział w trzeciej edycji międzynarodowego konkursu Mister Supranational 2018.

Choć występy przed kamerami to dla niego chleb powszedni, także popularny Gimper ma tremę. - Mało było momentów w moim życiu, którymi aż tak się stresowałem - napisał Tomasz Działowy w jednym z postów w serwisie społecznościowym. - Sam z siebie wszystko! - zaznaczył youtuber znany m.in. z programu „Lekko nie będzie” dostępnego w IPLA.TV.

Komu stres będzie plątał nogi, a dla kogo okaże się pożyteczny? Ogromnych emocji z „Tańcem z Gwiazdami” wiosną nie zabraknie!

Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami od 1 marca w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Joanna Mazur i Jan Kliment razem po Kryształową Kulę
Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar z uśmiechem po sukces
Czadoman i Walerija Żurawlewa: Ona tańczy jak szalona?
Dominika Tajner-Wiśniewska w parze z Wojtkiem Jeschke
Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh na tanecznym posterunku
Agnieszka Radwańska po wygraną ze Stefano Terrazzino?
Co zgotują w duecie Justyna Żyła i Tomek Barański?
Przystojny Jakub Kucner tańczy z piękną Lenką Klimentovą
Anna Jagodzińska w objęciach Michała Jeziorowskiego
Tomasz Działowy na tanecznym parkiecie z Natalią Głębocką
Oficjalnie! Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak parą!
Qczaj o swojej partnerce: To seksapil w ciele anioła!
Oto tancerze 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”. Zobacz zdjęcia
Oto tancerki 9. edycji „Dancing with the Stars”. Mamy zdjęcia!

Komentarze
© Polsat 2021